Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cisztától felmehet a hő? Nem...

Cisztától felmehet a hő? Nem értem, miért nem jön meg! Görbém lejjebb.

Figyelt kérdés

25-én vagy legkésőbb ma meg kellett volna jönnie,hisz ovu után 14. nap reggel mindig megjön.Most nem tudom,hogy 11-én,vagy 13-án volt-e az ovuláció (ha volt egyáltalán ebben a ciklusban),de legkésőbb ma akkor is meg kellett volna jönnie.Terhes nem vagyok,csináltam tesztet.Volt valaki,akinek a ciszta felnyomta a hőt,és nem jött meg neki?Köszi a válaszokat.


[link]


2009. aug. 27. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt bizony. Nekem rendes hőemelkedést csinált 2 nagy ciszta, amit aztán laparoszkóppal le is szívtak. Mondjuk nekem még ettől a két cisztától is megjött a menszeszem rendesen.
2009. aug. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na végre nekem is legkésöbb ma kell megjönnie magas a hő,ill. 1 tizedet esett de tartja magát.még tesztet nem csináltam még várok.pici barna folyásom van.Vannak görcseid,szúrkálás égyéb tünetek?
2009. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
22-étől olyan megjön érzésem van,ennyi,meg eddig mindig fájt a mellem ovu utántól egészen mensiig,na ez most nem volt,tegnap reggelre bedurrantak,és még ma is fájnak rendesen,de mensi sehol.
2009. aug. 27. 12:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Andy ugye?megismertelek a görbédről!ne légy negatív!mért lenne cisztád!írtam már h a teszt lehet még pozi pár nap múlva!nem rég óta késik,lehet még nincs elég hcg-d!majd írj ám,ide is meg a kérdésemhez is!Andi
2009. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,én vagyok,szió,azért vagyok negatív,mert szerintem nem baba,és keresem az okokat,hogy miért nem jön meg.Sajnos:(Köszi,hogy írtál,reggel jelentkezem.
2009. aug. 27. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!