Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészek cisztától teherbe...

Petefészek cisztától teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ez a kérdés engem is érdekel. persze a válaszok még inkább!
2011. okt. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sikerült kétszer is. Minden hónapban van cisztám, ami fel is szívódik 1 hét alatt. De mindig peteéréskor alakul ki.

Mindkét terhességem alatt nagyobb volt a ciszta, mint a peteszák. Az orvosom egyszer se garantálta 100%-ra, hogy megmaradnak. De szerencsére mindkét esetben győztek a lurkók!

2011. okt. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.

Nekem pco-m van/volt, ami nekem azt jelentette, hogy mindkét petefészkem teli van/volt cisztával.

Aztán végül mégis spontán estem teherbe....

2011. okt. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Óh, kedves utoló remélem én is így járok majd. :) gratula!
2011. okt. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindkét petefészkem cisztás, 1 év alatt ugyan, de sikerült a baba, már két hónapos:)
2011. okt. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a dokim azt mondta,hogy nem,mert a felszivodos ciszták hormont termelnek,és ez miatt.vagy valami ilyesmi.de tudom,hogy ő nemet mondott.
2011. okt. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Uccsó lennék:akinek sikerült,annak felszivódott az elején?
2011. okt. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy ideig együtt nőtt a ciszta a benntlakókkal :) Sőt az elején nagyobb volt a ciszta, de aztán a petezsák nőtt és eényomta a cisztát. Kb 3 hét kellett mire felszívódott. Terhességkor nehezebben szívódott fel, mint egyébként (menzesz előtt szokott pár nappal felszívódni).

Két gyerekes minden havi cisztás válaszoló voltam.

2011. okt. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Nekem is sok cisztám van,most próbálkozunk az első babánkkal.

Jó olvasni amiket írtok,egy kis reményt ad hogy sikerül a baba a ciszta mellett is.

Szorítsunk egymásnak :)

2011. okt. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

szisztok! Nekem ma derült ki hogy egy ciszta van az egyik petefészkemben, és mi is babát szeretnénk. Az orvos azt mondta hogy persze hogy lehet. De igazábol az egész lényegét sem fejtette ki,mármint a cisztával kapcsolatban,mert azt mondta,sokan várakoznak utánam,nincs ideje.

Szóval ennyit erröl.

Viszont a menszeszem már 2,5 hete késik, 2hónapja hagytam abba a tabi szedést...

2011. okt. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!