Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 27. napján hüvelyváladé...

Ciklus 27. napján hüvelyváladékom testápoló-szerű. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Ciklusaim kb 33 naposak. Eddig nekem ilyen még sosem volt. Nem kimondott folyás (bugyin nem látszik csak egy kis pötty), hanem a hüvelyváladékom testápolós-krémes...

Lehet vmi fertőzés is? (nem viszket, nem fáj) Vagy esetleg 3 év után most sikerülhetett?

(Görbét már nem vezetek, mert kezdtem "túlstresszelni"...)


2009. aug. 27. 13:05
 1/3 A kérdező kommentje:
(visszaolvastam, kicsit félreérthetőre sikeredett amit írtam..szóval lehet hogy 3 év után végre sikerült a baba?)
2009. aug. 27. 13:07
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez bármit jelenthet, erre nem lehet alapozni! Lehet menzi és baba is. Van akinek ilyen menzikor és van akinek ilyen terhesen az elején. Én teljesen száraz voltam mind két terhességemnél, és menzikor mindig ilyen krémes folyásom volt.

Ha meg nagyon nagyon sok, akkor lehet fertőzés, de nem hinném hogy neked az van.

Így 50-50% baba-menzi.

2009. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem sajna ez mensi lesz!Nekem mindig így szokott kezdődni!Bár kívánom,hogy neked ne így legyen és sikerüljön most a baba!
2009. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!