Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség esetén, lehet magas...

Terhesség esetén, lehet magas az lh szint?

Figyelt kérdés

Mára nem várom,és mivel csak ovu tesztem volt, most lőttem el egyet...full pozi lett,nem első hanem du 2 orási vizeletből...

tudom hogy hcg teszt kell, csak kivàncsi vagyok , volt e valakinek pozi tapasztalata?!



2013. jan. 6. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen, abszolute. Nekem is pozitívat mutatott az lh teszt mikor terhes lettem.
2013. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Komolyan? Uhh, de izgulok...amùgy teljesen negativnak kéne lennie?
2013. jan. 6. 14:23
 3/11 anonim ***** válasza:
az lh-tesztet lehet használni jóstesztként, keress rá így.
2013. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 jázikaaa ***** válasza:
nagyon jó kérdés pont erre keresek választ én is.úgy tudom az lh teszt a peteérés után negatívat kéne hogy mutasson.nekem 3 napja volt kb peteérésem és még mindig pozi az lh teszt.írjatok csajok tapasztalatot még.
2013. jan. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én sokszor teszteltem úgy pozitívat mensi előtt, hogy nem lehettem terhes. Úgyhogy inkább ne éljétek bele magatokat, nehogy csalódjatok.
2013. jan. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem viszont nem jött be ez a jóstesztelés. Lh teszt teljesen negatív volt, rá 1 napra hCG pedig halvány pozi. Ettől függetlenül drukkolok!
2013. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 jázikaaa ***** válasza:
kedves kérdező mizu veled?
2013. jan. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Reménysugár27 válasza:

Kedves Jázikaaa!


Én is pont így vagyok, 4 napig volt pozitív az ovutesztem, aztán 2 nap már inkább negatív, aztán ma megint erősebb lett a 2. csík, mint a kontroll. :/ Nem értem...a hőm 3 napja emelkedettebb, és elvileg 3 napja volt ovum.

2013. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lett baby, megjött, pont ovutól 14 napra...tehát ne nagyon bízzatok a pozi jós tesztbe !!!
2013. jan. 11. 19:00
 10/11 jázikaaa ***** válasza:
jaj de sajnálom.hát nem mindenkinek jön be és reggeli első vizeletből kell csinálni és azt figyelni erősödik e a csík de szerintem a terhes teszt a biztos.én jövőhétre nem várom.
2013. jan. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!