Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az normálisnak számít, ha már...

Reménysugár27 kérdése:

Az normálisnak számít, ha már a 4. napja pozitív az ovu tesztem?

Figyelt kérdés
A hőm 8 napja 36,2 vagy 36,3. UH-gal nézték, volt egy tüszőrepedésem, és még egy érett tüszőm is mellette, na meg még sok másik tüsző is a petefészkemben. Valószínű, hogy e miatt pozitív még mindig az ovu teszt? Még mindig tartana a peteérés? A hasam fájdogál, mint félidőben szokott. Remélem nincs semmi gond. (Egyébként Clostit szedek.) Ma vagyok a 19. ciklusnapomon. Mi a véleményetek erről? Volt már valaki hasonló helyzetben?

2013. jan. 6. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Erősödött a vonal, vagy mindd egyforma erős a teszten?

Nekem is volt hogy 2-3 napig volt erős a csík, utánna halványodott!

Sőt, a ciklus végén valamikor a 20-22 napon foganhatott a babám.

2013. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok pici tüsző volt még? Mert az pcosnek a jele lehet és amelett gyakran magas az lh szint.
2013. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát ez alatt a 4 nap alatt mindegyik teszt erős pozitív volt, a tesztcsík szinte mindig erősebb volt, mint a kontroll csík. És érzem is, mintha megint mozgolódna odabenn valami, mint néhány nappal ezelőtt.


Igazából eddig nem volt semmi pco-s jel nálam, sőt azért kaptam a Clostit, mert nem volt megfelelő a peteérésem. Előző ciklusomban 1 pete érett, meg is repedt a 13. napon. Mellette nem volt semmi kisebb tüsző. Ez az eslő ilyen ciklusom, hogy többet látott, ebből már folyadék is volt a douglas-ban, ami repedésre utal, illetve jobb oldalon látott még egy érett tüszőt. És ekkor mondta, hogy több is van. Azt mondta a doki, hogy a méhem nagyon jó, befogadóképes. Valami 3 fehér sávról beszélt, amit a méhemben látott, és ezt nagyon dicsérte. Semmi problémát nem említett a kisebb tüszőkkel kapcsolatban. Hát nem tudom...bízom a legjobbakban, és abban, hogy minden a legnagyobb rendben van. Bocsi, hogy hosszúra sikeredtem. :)

2013. jan. 6. 20:38
 4/5 A kérdező kommentje:

Csatolom a görbémet, hátha ez többet mond. :)


[link]

2013. jan. 6. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:
pcosnek pont az az egyik fő tünete hogy nincs rendes peteérés és sok pici tüsző látszik a petefészekben.
2013. jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!