Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS, Lehet, hogy terhes lettem?

SOS, Lehet, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés

-legutóbbi menzeszem előtt egy héttel petting

-semmi behatolás, de némi ondó (kéztörlés, de nem mosás) után a kezünkről belém kerülhetett

+egyszer ejakuláció előtt lehet hOGY előváladékos lett az egyik kezem,mert mikor kezembe vettem a nemi szervét ő utána megfogta a kezem és belémnyúlt !

-a menzesz, ami előtt egy héttel történt, megjött, nem pecsételő, hanem átlagos, 5-6 napos, görcsölős, piros vérzés

-a menzesz elmúlása után pár nappal elkezdődtek a "terhességi tünetek": elször hasszúrás, kis görcsök, nehezebbnek érzett még,derékfájás (lehetett beágyazódás??); majd kb 4-5 nap múlva mellfájás: izomlázszerű, oldalt, hónalj fele alul, majd utána még égő mellbimbó-érzés is, talán kicsit el is sötétedett(?), mintha gyulladt lenne, meg nehezebb-

-a méhfájdalmak azóta már sokat csökkentek, alig van. (mert vége a beágyazódásnak??)

-hüvelyváladék kevés, de a 10. napon a menzesz után egy nagyobb adag nyálka, azóta kevés, csak néha egy nagyobb adag fehéres, vizesebb, krémesebb "folyás"

-az "aktus" utáni 17. napon 25ös érzékeny Clear Blue teszt negatív (de ha még csak akkor volt beágyazódás lehet hogy korai?)

- 19. napon új teszt, de az valami random kazettás, és első ránézésre az is negatív, de sokat nézve, mintha derengene rajta egy második csík is. De lehet hogy ez a teszten ilyen, vagy már oda képzelem....?



Vagy csak bebeszélem ezeket a tüneteket? Volt ilyen aki így volt és terhes lett? Vagy aki csak a tüneteket érezte, a Mellbimbót is...?? Nem is érzem,egyáltalán azt hogy újra meg fog jönni! bár volt hogy 26 volt hogy 40 napra jött meg. Most a petting utáni menzesztől számolt 16. napon vagyok.


Terhes lehetek? Vélemények? Köszönöm.



2013. jan. 6. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak bekepzeled a tuneteket.en nem latom realisnak de vard meg masok velemenyet is.
2013. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy magadnál már bocs :S


99% nem vagy az.

2013. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Huh, ez varázslatos lenne, ha ennyitől sikerült volna! Én teljsen kizártnak tartom. Ne stresszelj rajta!
2013. jan. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2013. jan. 8. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:
na végül mi lett, terhes vagyí?
2013. jan. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szia. azóta csináltam tesztet ami negatív lett, voltam nőgyógyásznál, aki csak kézi vizsgálatot csinált, de azt mondta szerinte biztos hogy nem vagyok terhes. És most, azaz tegnap este, 28.nap este megjött e vérzésem, még nem tudom hány napos lesz, de viszonylag erős is, úgy értem, normális. Remélem akkor hála Istennek tényleg megúsztam!!! azért szorítsatok... remélem így már tényleg száz százalék... csak a hülye aggódásom, de most picit megnyugodtam hogy megjött, mert azért akkor nem így jönne meg ha amolyan terehsségi maszatolás lenne...remélem
2013. jan. 20. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!