Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszeminációra megyünk 14-én....

Inszeminációra megyünk 14-én. Nekem át kellett jelentkeznem Szegedre, mert Szolnok megyei vagyok, de a páromnak nem kell átjelentkeznie, ugye?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért kellett ezért átjelentkezni mi köze a kettőnek egymáshoz?
2013. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ugyanis én Szolnok megyei vagyok és az Én megyémben nem csinálnak inszeminációt, így a szeptembertől érvényes törvény miatt mindenkinek hogy ha a saját városában nem tudja kezeltetni magát akkor át kell ideiglenesen jelentkezni abba a városba ahol a kezelést végzik.Idegesítő és rossz is hogy át kellett jelentkezni ideiglenesen mert különben a tb nem támogatja.Mi van akkor ha mondjuk én nem ismerek senkit abban a megyében.Sajnos ez van.:-S Azért köszi a választ!
2013. jan. 7. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én decemberben voltam Pécsett, de Bpi vagyok és nem kellet átjelentkeznem.
2013. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na, ne!Tényleg??akkor most én is feleslegesen jelentkeztem át?Na mind1 akkor a páromnak biztos nem kell:-SKöszi a választ!Szép estét!Sikerült az inszem??
2013. jan. 7. 17:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg. Senki egy szóval nem mondta, hoyg át kéne jelentkeznem és van több hasonló helyzetben lévő ismerősöm, aki pl Szegedről jár Pécsre vagy olyan aki Debrecenből jár Győrbe, senkinek nem volt ilyen. Én márciusban megyek legközelebb de nem mondták most sem mikor beszéltem velük, hogy bármi ilyet kéne, nem is tudnék kihez bejelentkezni.
2013. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!