Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemesek! Inszeminációra...

Inszemesek! Inszeminációra készülök. Jövő héten lesz valószínűleg. Hogyan készüljek rá testileg, lelkileg. Ez lesz az első, egy kicsit izgulok. Érdemes lenne szednem valamit előtte?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 07:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Testileg nem nagyon tudsz rá felkészülni,de a lelkileg a legfontosabb!Csak pozitívan kell hozzáállni!Izgulni természetesen izgul mindenki az első előtt,ahogyan Én is izgultam,mert hát ez egy ismeretlen dolog...mindenki izgul!Magzatvédő vitamint szedj és E vitamint!Drukkolok!
2012. aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem lesz kellemetlenebb, mint egy rákszűrés. Nem érzel semmit a felrakásnál, ne izgulj!

Én már 4 inszemen vagyok túl, soha de soha nem fájt.

2012. aug. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szia én is első inszemre készülök. Ma vagyok az 1. ciklusnapomon. Én is nagyon izgulok, de igyekszem másra gondolni. Én gravidát szedek. Neked írtak fel valamilyen stimulálót? Nekem gonal-f injekciót meg clostyt írt a dokim.
2012. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
szia nekem closty-t írt fel + merional injekciót. Ma vagyok a 6. ciklusnapomon. Hétfőn megyek uh-ra és ha minden igaz jövőhét csütörtökön lesz az inszem.
2012. aug. 29. 16:40
 5/17 anonim ***** válasza:
Szorítok, hogy sikerüljön! 3-as voltam.
2012. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszi! szorítok neked én is. majd írd meg, hogy hogyan haladsz.
2012. aug. 30. 19:25
 7/17 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy? Mi volt a hétfői uh-n? Én pénteken megyek uh-ra, de izgulok kicsit, mert azt mondta a doki, hogy lehet, hogy szombaton már megcsinálja az inszemet.
2012. szept. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Szia!

Megvolt az inszem. Pénteken és szombaton is volt.Most várakozok. Remélem sikerül. Te hogy vagy?

2012. szept. 9. 08:54
 9/17 anonim ***** válasza:
Szia! Akkor rengeteg drukk! Nekem pénteken még kicsik voltak a tüszőim, így visszarendeltek mára is, de sajnos még mindig kicsik. A legnagyobb 14x17-es, a doki szerint még kicsi. Holnap megint mennem kell, így majd csak kedden vagy szerdán esek túl rajta. Már teljesen kész vagyok!
2012. szept. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy?
2012. szept. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!