Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém?

Megnéznétek a görbém?

Figyelt kérdés

Ahogy látom később volt peteérésem, igaz? Holnap vagy holnapután kéne nem megjönnie, ahogy én számoltam.

Lehet reménykedni? (Eddig mindig a menzi előtt egy nappal kezdett csökkenni min. 1 tizedfokkal a hőm.)


2013. jan. 7. 19:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Bocsi lemaradt a link:


[link]

2013. jan. 7. 20:03
 2/11 anonim ***** válasza:

Nagyon igéretesnek tűnik!!! Már tesztelhetsz.....de ha biztosra akarsz menni akkor 2-4 nap múlva....peteérés után 14 nappal kb meg kell jönnie!! SZURKOLOK neked!

Kiváncsian várom az eredményt,ne felejtsd el közölni:)

2013. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem merek tesztelni. :)) Volt már pár csalódásom. Még várok. Mindenképpen megírom mi lett.
2013. jan. 7. 20:32
 4/11 anonim ***** válasza:
jó görbe, már holnap reggel simán tesztelhetsz. igen később volt peteérésed, az előző ciklusod ugyan rövid volt csak 26 nap. Ígéretes nagyon. szurkolok neked
2013. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nagyon ígéretes, drukkolok!

Az enyém ilyen:)

[link]

2013. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
tied is szép utolsó:)
2013. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Még várok pár napot, és ha addig nem jön meg tesztelek. Utolsó előtt válaszoló, drukkolok neked is nagyon, majd írd meg mi lett.
2013. jan. 7. 21:43
 8/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok, ilyen a mai nap után:


[link]


Ez nem jó ugye, hogy esett 2 tizedfokot. Vagy még mindig elég magasan van? Ma fájdogált egyszer a hasam, mint mikor meg akar jönni. Amúgy meg a ciklus közepe óta szurkál állandóan. Szurkálás is volt ma.

Ebből már nem lesz semmi, igaz?

2013. jan. 8. 19:24
 9/11 anonim ***** válasza:

Ebből még bármi lehet, amíg a zöld vonal alá nem esik addig bármi lehet:)


Az enyém ilyen már korábban mutattam, most így állok, gőzöm sincs hogy mikor teszteljek


[link]

2013. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia, nekem ma leesett 36,4-re, és vérzek is, de nagyon enyhén és valahogy inkább csak ilyen fura véres nyálka, de az is kevés.. Fujfujj... Legalább a hasam nem fáj.

Na majd biztos holnap indul az igazi vérzés.

Ahogy számolom vasárnap kéne nem megjönnie, nem? Szerintem aznap tesztelj. Megírod mi lett. Drukkolok, hogy legalább neked sikerüljön.

2013. jan. 9. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!