Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhgyulladás után mikor...

Méhgyulladás után mikor eshetek teherbe?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem,amint kikezelték,gondolom,kaptál antibiotikumot,utána leellenőriz a doki,és már rá is hatjhattok az ügyre!

ez a betegség,hogy derült ki nálad?Gyanakodtál,hogy vmi gond van?

2009. aug. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kaptam 3 db kék szinű antibiotikumot, meg kupot, meg port amit megkell inni! Gyanakodtam e? senki nem hitt nekem hogy fájdalmaim vannak. ugy kezdödött hogy a peteérésem után annyira felvoltam fujodva mint egy 5 honapos terhes és szurt a hasam. de ez egyfolytába semmitöl nem mult el. aztán elérkezett a mensi ideje és ilyen fájdalamas még sosem volt meg erös és darabos! nagyon megvoltam rémülve. hát a nögyogyászati vizsgálaton majdnem oda pisiltem a fájdalomtol ahogy megnyomkodott. mért te arra gyanakszol?
2009. aug. 28. 18:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Meg fogsz gyógyulni, nyugi! Nem lesz baj!

Neem furcsa fájások vannak mostanság, de csak a jobb petefészkemben. Nekem felfújódás, és állandó fájdalom nincs. És meg is jött normálisan...

Csak ilyesféle fájdalmat még sosem éreztem, ott fáj, ahol peteéréskor szokott, de egész másképp, nem csipked, hanem szúr-vág. Napi egyszer max. Na, majd kiderül..

Mielőbbi gyógyulást!

2009. aug. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!