Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Biztos, hogy jol mondták ezt...

Biztos, hogy jol mondták ezt a meddőségi központban nekünk?

Figyelt kérdés
Az én nőgyógyászom elküldött meddőségibe,mert már 2 éve nem esem teherbe.A férjemnek volt spermavizsgálata minden ok vele.Viszont a férjem most kapott állást külföldön,ki tudja mikor jöhet majd haza,szabira amit ugye az én ciklusommal nem nagyon tudunk összeegyeztetni.Én kérdeztem,hogy ilyen esetben van e lehetőség fagyasztásra,egy biologussal beszéltem.Azt mondták igen,volt már valaki így ilyen esetben?
2013. jan. 8. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem igen. Fagyasztani lehet, de a lombikkor ott kell lenni a párodnak, mert alá kell írnia a papírokat.
2013. jan. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekünk inszemünk lesz.
2013. jan. 8. 10:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Inszemnél is kell a beleegyezése ebből a szempontból mindegy. De ha intézet bevállalja így....
2013. jan. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk 25.000 forintért fagyasztották a spermiumokat. (Szeged) Ez éves díj egyébként.

Azért volt szükség erre a lépésre, mert a férjem nem tudott jelen lenni a lombik idején. ...mindenféle papírt és nyilatkozatot meg még rögtön a legelején kellett aláírnunk mindkettőnknek.

2013. jan. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!