Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes? Agusztus...

Lehetek-e terhes? Agusztus 17-én voltunk strandon a barátommal. És ott lennt egymáshoz értünk (kb 15 percig. ) (Terpeszben vele szemben ültem a lábán) Semmi egyébb nem történt. Volt rajtunk ruha. Így belém juthattak a spermiumok?

Figyelt kérdés
19-én éjjel és nappal hányingerem volt de szerintem ez független ettől a dologtól. Egyébként 21-én megjött. De nagyon aggódom (nem akarok terhes lenni)mert hallottam már olyat hogy valaki a spermás víztől lett terhes de ezt nemtudom mennyire lehetséges.Mit gondoltok mennyi az esély arra hogy terhes legyek.
2009. aug. 27. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, ezt a kérdést viccnek szántad. Csak ültél a lábán, vagy szex is volt? De akkor sem lehetsz terhes.
2009. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi. Így már én is voltam, és nem lettem terhes.
2009. aug. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Na ezért nem járok strandra..... Jobb helyet is talaálhatnátok a kiskatonák utjának!!
2009. aug. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha megjött akkor mitől félsz? Hány éves vagy?

Remélem nem ezen húzod magad és a barátodat, mert feleslegesen okozol magatoknak idegeskedést! A szexhez érettnek kell lenni agyban is, nem csak testileg!

2009. aug. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még fiatal vagyok és nagyon megijedtem.De mostmár nyugodtabb lettem:)
2009. aug. 28. 09:52
 6/14 A kérdező kommentje:
Attól féltem ,hogy bár megjött, még a sperma lehet hogy belém került valahogyan (DE ERRE KEVÉS AZ ESÉLY) ( NEM volt szex)... Arra gondoltam még nem ágyazódott be ezért jöhetett meg ,mert a beágyazódásnak több nap kell (vagy ha még nem ágyazódott be akkor már kimaradt volna a menstruációm???)..... De akkor most már többet nem idegeskedek.Ha ti mondjátok:)
2009. aug. 28. 10:17
 7/14 A kérdező kommentje:
Most pedig nem jön meg. :((((Utoljára 21-én volt menseszem.Elég stresszes vagyok:((((Fiatal vagyok 15 éves)
2009. szept. 30. 16:26
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem adtatok lehetőséget a terhességre akkor ne izgulj, attól hogy az ölébe ülsz ruhástól szex nélkül nem lehetsz terhes. Más oka van hogy nem jött meg. Vagy a kiírt kérdésed óta szeretkeztél a barátoddal védekezés nélkül?
2009. szept. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre keress fel egy nőgyógyászt vagy beszéljétek meg a védekezést a barátoddal. Az ilyen balesetekből lesz később a nem kívánt terhesség.(miután lefeküdtetek)
2009. szept. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Más meg viszi a gyerekét a spermás vízbe :P Fúj!


Egyébként ha TE terhes lehettél volna így a víztől, akkor minden más nő is aki akkor fürdött, nem? :P

Sok kis féltestvér :P

2009. okt. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!