Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 éves lány vagyok. A barátom...

16 éves lány vagyok. A barátommal ruha nélkül pettingeltünk.2 hete nem jött meg és fáj a hasam és fehér folyásom van. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ezenkivül 4 hete köhögök és az orrom bevan dugulva és folyik.
2008. máj. 31. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet és kiderül.
2008. máj. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha az ujjával felkerült az ondó akkor lehetséges, tesztelj! De ha nem ment a kezére, akkor szerintem nincs okod aggódni!
2008. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja és még szüz vagyok!
2008. máj. 31. 13:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha szűz vagy is lehetsz terhes.
2008. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tesztelj reggeli első vizeletből! Szurkolok, hogy ne legyél babás! Utolsó válaszoló vagyok:)
2008. máj. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezek a jelek jelenthetik azt?Sok választ szeretnék!
2008. máj. 31. 13:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Hasfájás utalhat rá, de a fehér folyás valami fertőzésre is utalhat. Menstruáció kiszokott maradni ha valakinek cisztája van stb. Fehér folyás lehet gombás fertőzés stb. Ha teszteltél és negatív/pozitív, akkor fordulj orvoshoz! Utolsó válaszoló vagyok.
2008. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A hasfájás és a fehér folyás nem kifejezetten terhességi tünet, sokkal inkább az erős mellfeszülés, hőhullám, émelygés, bár azt lehet, hogy még akkor sem éreznéd, ha esetleg terhes vagy, mert korai lenne. A köhögésnek köze nincs a terhességhez szerintem, lehet, hogy csak azért nem jött még meg, mert megfáztál. Attól, hogy szűz vagy, még összejöhetett egy gyerek, ha a spermium az ujjon keresztül bejutott a hüvelybe, de szerintem nagyon kicsi rá az esély, szerintem 95%-ban tuti, hogy nem vagy terhes. Azért vegyél egy tesztet, de 16 évesen még sokszor össze-vissza jön meg.
2008. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én inkább felfázásra gyanakodnék. Nincs gyakori vizelésed?

A hasfájás lehet mensi miatt és baba miatt is. Fehér folyás inkább felfázás esetén, vagy gyulladásnál. A köhögés és az orrod meg megfázásszerű. azért jó lenne, ha elmennél dokihoz, biztosabb választ fog adni, és megnyugtat.

2008. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy terhes. Ezek közül csak az utalhat terhességre, hogy nem jött meg. Az pedig lehet felfázástól. Ugyanakkor a 2 hét az elég hosszú idő, úgyhogy én a te helyedben felkeresném a nőgyógyászom!
2008. máj. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!