Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki napra pontosan...

Van, aki napra pontosan tudja, hogy mikor fogant a baba?

Figyelt kérdés

2013. jan. 8. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Abban a hónapban úgy alakult,hogy csak egy alkalom volt.
2013. jan. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és akkor egyből össze is jött? :) dejó
2013. jan. 8. 16:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyszer nem védekeztünk a hónap folyamán. Előtte 2 hónappal hagytam abba a tablettát, de még várni akartunk kicsit a babával, így gumival védekeztünk. Aznap 2-szer voltunk együtt, de a 2. alkalomra már elfogyott a gumi, úgy volt hogy kiveszi, de belefeledkezett a dolgokba. :)Másnap éreztem a peteérés jeleit, meg amúgy is pont középidőben történt. De mondjuk a ha több együttlét is lett volna, akkor is tudnám, hogy melyik nap estem teherbe, vagy legalábbis sejteném az ovufájdalomból.
2013. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
én is tudom! 2010. aug 19-én! akkor volt a peteérésem,és mi is csak akkor tudtunk együtt lenni..! mivel májusi babát akartam,így minden a tervszerint alakult :))
2013. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Háát,abból az egyből igen,de azt megelőző sok szenvedést már kihagytam volna:)
2013. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is érzem az ovulációmat így egyértelmű volt. Előző este voltunk együtt.
2013. jan. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is tudom, pedig nem volt tervezett baba. Megszakítással védekeztünk, mert úgy voltunk vele, hogy bár nem tervezzük, nem baj, ha jön. Párom külföldön dolgozott, csak aznap volt itthon, együtt voltunk a menstruációm 4. napján, kicsit felelőtlenebbek voltunk (ha már ilyen keveset találkozunk, és még meg is van) és egy hónap múlva pozitívat teszteltem. Most 3 hetes a kisbabám.
2013. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen én tudom, mivel lombik baba.
2013. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi csak két nap voltunk együtt most ovu előtt 18,és 19-én és mivel 20-án volt ovum,így tuti,hogy 20-án fogant meg a baba,mivel akkor szabadult ki a petesejt! :)
2013. jan. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szundika20 ***** válasza:
Én is tudom úgy mint az első hozzá szólónál abba a hónapba csak 1 alkalom volt...:S
2013. jan. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!