Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clsotival szokott késni a menzi?

Clsotival szokott késni a menzi?

Figyelt kérdés
babát szeretnénk már joideje. clostit kaotam mert nemindig volt pém. és a menzim is 40.napon jött meg. arra lennék kiváncsi hogyha nemsikerül akkor hanyadik napon fog megjönni a menzim? mert ha most késik akkor reménykedhetek?mert nemmerek reménykedni mert nekem ikor nemvolt pém akkor 40 napon jött meg vagy még többet is késet. de most volt pém mert az orvos is nézett
2008. máj. 31. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha volt peteérés akkor mi a kérdés? :-))) Amikor volt a peteérés attól számítva legkésőbb a 15-16. napon meg kell jönnie. Peteéréshez képest hanyadik napon jársz?
2008. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez nekem a 22.napom pém től meg 16 napomon volt
2008. máj. 31. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én is Clostit szedtem. Most ez a harmadik hónapom.Nekem az első hónapban 29, a második hónapban pedig 28 napra jött meg.Vagyis a clostival nem nagyon szokott késni.A nem várt mensi napján tesztelj!
2008. jún. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
SZIA! ÉN IS MOST SZEDEM 3. HÓNAPJA A CLOSIT, ÉS NEKEM AZ ELSŐ HÓ UTÁN 35, A MÁSODIK HÓNAPBAN PEDIG 40 NAPRA JÖTT MEG. MOST PEDIG MÉG VÁROK, MA JÁROK A 13. NAPON
2008. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!