Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás közben az elvetetés...

Sysyqueen kérdése:

Szoptatás közben az elvetetés milyen következményekkel jár?

Figyelt kérdés
második gyermekem 5 hónapos és úgy néz ki terhes lehetek.... ha elvetetem a kis jövevényt... az befojásolja a picit a szoptatásban? szeretném ha ő is sokáig szopizna. és igazság szerint nem kell a harmadik baba.

2013. jan. 9. 10:37
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom a választ. Szerintem erre nincs is olyan, hogy ez fog történni, majd kiderül De azért ez nem olyan nagy kérdés szerintem, ha nem akartok harmadik babát, akkor megtartod azért, hogy szoptathasd a másikat?
2013. jan. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
33%

Gratulálok! Előbb kellet volna gondolkodni!



Nem hiszen el hogy ennyire kőnnyelműek az emberek, hogy terhes lettem, nem kell, elvetetem....


Ott az 5 hónapos gyermeked, ránézel, nem látod azt a lényt aki a pocakban lehet?!


Nem hiszem el a mai világban a nőket, hogy csak így most kell baba, most nem, majd 2 év múlva, akkor meg nem jön össze....

Ott lehetne már az x éves ha nem vezeti el erre arra hivatkozva, de x év utàn sem lett jobb...

2013. jan. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
71%

De ki mondta, hogy akar majd később harmadikat?

Nekem is kettő van, ha becsúszna egy harmadik (bár védekezünk normálisan) én sem hiszem, hogy megtartanám. Ehhez semmi köze annak, hogy szeretem e a gyerekeimet, vagy nem szeretném azt a harmadikat is. Egyszerűen két gyerekre vagyunk berendezkedve, őket akarjuk normálisan felnevelni. Jó házasságunk van, házunk, autónk, mégsem vállalnánk be harmadikat. És nem csak az anyagiak miatt, hanem mert két gyerekkel vagyunk boldogak, nekik tudunk megadni annyi figyelmet és törődést amennyit szükségesnek érzünk. Mi négyen voltunk testvérek, szeretnek a szüleim, szeretem a testvéreimet, de egyszerűen nem volt ideje soha egyiknek sem velem foglalkozni, mindig azt hallgattam "egy pillanat" csak éppen soha nem jött el az a pillanat. Na én megfogadtam hogy annyi gyereket vállalok amennyire van időm, energiám, türelmem.

2013. jan. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem menj el orvoshoz, és ő tudja csak biztosan megmondani. Egy abortusz ugyebár altatással jár, de lehet, hogy csak 1-2 napról lenne szó.
2013. jan. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
95%
Amíg kórházban vagy 1-2 nap, biztos nem tudsz szoptatni, és (gondolom) utána is meg kell várni amíg az altató, esetleges gyógyszerek stb távoznak a szervezetedből. Addig is fejni kéne, a babát meg régebben lefejt anyatejjel vagy tápszerrel etetni. Aztán majd az orvos megmondja, hogy mikor szoptathatsz újra, ha elfogadja még akkor egyáltalán a babád a cicit.
2013. jan. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
29%
Remek. Ismét egy önző ember (?). Nem kell a baba...Úristen! De Ő már ott van! Neked nincs szíved. Én az ilyeneket nem altatnám el, nem is érzésteleníteném.
2013. jan. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező!

Ne foglalkozz azzal, hogy itt mit irkálnak az emberek. Te tudod, mit akarsz/bírsz vállalni. Ha egy harmadikat nem, pláne kis korkülönbséggel akkor ne vállald. Nem az itt észt osztogatóknak kell felnevelni hanem neked. A meglévő gyerekeidért és saját magadért vagy felelős.

2013. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
40%
Bmeg, utolsó, épp a már meglévő gyermekével nem foglalkozik a kérdező, sőt, készül megválni tőle.
2013. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
mint mindig... két válaszadó kivételével megint eltértetek a tárgytól! én azt kérdeztem hogy a szoptatást befojásolja-e az abortusz... nem azt hogy bevállaljam e a harmadikat... nem akarom nem kértem és nem is fogom megtartani.... becsúszott... mert hogy basszus egyik fogamzásgátlási módszer sem száz százalékos... ennyi...és nem nem tudom elképzelni azt aki bennem növekedne... nem akarom.
2013. jan. 9. 12:28
 10/51 anonim ***** válasza:
34%
Nem irigyellek a napért, amikor majd rájössz, mit tettél.
2013. jan. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!