Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvosom irt fel nekem...

Az orvosom irt fel nekem gyogyszert mert késik a menszeszem és a norcolut tablettát irta fel attól biztosra megjön?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 07:30
 1/5 A kérdező kommentje:
olyan lehet hogy szedem a gyogyszert és akor fog megjönni? és ugyanugy kell szednem továbbra is? mert nekem 2szer 1-et kell szednem!!! segitsetek!
2009. aug. 28. 07:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Én késői vetélés után voltam, de nem jött meg még 6 hét után sem. Na akkor írta fel a dokim nekem is ezt a gyógyszert , azt hiszem 5 napig kellett szedjem reggel -este 1-1 szemet. 5 nap után megjött.
2009. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja értem! ha megjön akor már nem kell tovább szednem a gyogyszert??? mert nekem 10 napig kell szednem napi 2 alkalommal reggel és este! de ha megjön akor már nem kell a 10dik napig szednem?
2009. aug. 28. 11:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megjön időközben, akkor már nincs miért tovább szedni.
2009. aug. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem 10 napig kelett szedjem napi 2 szemet és nem jöttt meg tőle most megyek vissza hogy mégis mi a bajom már kicsit oda vagyok hogy mivan :(
2011. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!