Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb. a ciklusom 15. napjától...

Kb. a ciklusom 15. napjától (kb. pé után) folyamatosan fáj az alhasam, petefészkem! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Pé-kor voltunk együtt,lehet hogy csak beképzelem,hogy ez a beágyazódás,vagy másnál előfordult ilyen amikor terhes lett?

Még a melleim se kezdtek el fájni(ez is fura),mert van hogy már mensi előtt 2 héttel elkezd fájni.Amúgy szept.6-ára nem várom,korai még bármit is érezne?


2009. aug. 28. 07:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is pont ebben a cipőben járok. Holnapra nem várom. Nekem is vagy 1,5 hete fájdogál, pedig nem szokott. Mi is tervezzük a babát, és nem tudom , ez lehet-e annak a jele. A hőm még fent van, remélem igy is marad. Én is feltettem már hasonló kérdést, akkor azt mondták, hogy nem fájhat. Pedig az elöző terhességemnél, is fájt, mintha meg akarna jönni, aztán mégse.
2009. aug. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor együtt izgulok veled!

Remélem poz.lesz a teszted!Mikor tesztelsz?van még más tüneted is?

Szorítok!

2009. aug. 29. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!