Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideig érdemes hinni a...

Mennyi ideig érdemes hinni a terhességi tesztnek?

Figyelt kérdés
Kb 1 orája csináltam terhességi tesztet,fel ora mulva láttam a második csíkot vékonyan.Van ennek jelentosége vagy ez már hamis eredmény?
2013. jan. 9. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:

az attól függ, milyen volt az a csík? fotóóó?

amúgy ilyenkor érdemes nem hinni neki (csak picit:)) és két nap múlva, reggel, ismételni!

2013. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lefényképezném,csak nagyon halvány képeket csinál a gépem.Hát elég gyenge az a csík,de én látom:D
2013. jan. 9. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:
itt csík nézegető profik vannak, szóval szerintem megéri:D főleg, ha negatívban tudod
2013. jan. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen, csatold be, én is csináltam és olyan extra halvány csíkom van, hogy az csak na, a férjem látta meg, én nem is vettem észre. Utána persze már én is láttam, de nem minden szögből.

szóval várjuk a tiédet is.

2013. jan. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én tesztem 4 nappal a nemvárt nap előtti napon készült és egy óra múlva lett pozi. 7 év alatt egyetlen egy negatív tesztem se ment át pozitívba akár hányszor néztem vissza a kukából, de az az egy pozi lett. most 3 éves
2013. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!