Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért megy fel menses előtt a...

Miért megy fel menses előtt a hőm? Talán sikerülhetett a baba?

Figyelt kérdés

[link]

28 naposak voltak a ciklusaim,egészen a múlthónapig.Akkor életemben először 33.napra jött meg.A ciklus.hu szerint 27.-én kellett volna megjönnie,de semmi...

Vasárnapig várok,hátha...Viszont furcsának találom,hogy mensi előtt így felugrott a hőm.Múlt hónapban is volt egy ilyen ugrásom,pont így.Ez mitől lehet,talán nem tud beágyazódni?Tegnap volt menses görcsöm,de azóta nem jött meg.Mára már megszűnt a görcs is.A mellbimbóm fáj,folyásom nincsen.Menses előtt vizes folyásom szokott lenni.Egyenlőre az sincs:)

Nem képzelem be magamnak a babát,de érdekelne,hogy mitől megy fel mensi előtt már 2. hónapja a hőm?

A válaszokat előre is köszönöm!(folsavat kezdtem el szedni ebben a hónapban,napi egyet,ami 3 mg-os)


2009. aug. 28. 08:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép görbe. Tesztelj!
2009. aug. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Bizakodunk,hogy baba,de tesztelni még nem merek.

Talán holnap az első vizeletből.Kaptam a páromtól Royal hcg tesztet:)

Nekem nem ismerős ez a teszt(ilyent soha nem használtam még),volt már valakinek vele tapasztalata?

2009. aug. 28. 09:07
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez erősen hasonlít egy trifázisos görbére, nekem is hasonló volt mikor terhes lettem, 2x volt ugrás felfelé.

Még ne tesztelj, mert ha 17-19-e között volt ovulációd akkor még tutira nem mutatja ki. Én szept. 3-4-ig várnék vele, addig figyeld a hődet, de pontosan ugyanakkor és ugyanott mérd, mindig egyből éberdés után!

Sok sikert, mi szurkolunk :) Majd írd meg mi lett!

16 hetes kismami

2009. aug. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Bizakodunk,talán most sikerült a baba:)

Természetesen megírom majd,hogy mit is teszteltem:)

2009. aug. 28. 13:22
 5/27 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló,gratulálok a babádhoz:)
2009. aug. 28. 21:14
 6/27 A kérdező kommentje:
Annyira boldog vagyok,pozitívat teszteltem!Pedig csökkent a hőm!Hogyan tudom nektek a tesztet megmutatni?Hihetetlen...annyira boldogok vagyunk!
2009. aug. 30. 20:50
 7/27 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a görbém:)

A folyásom az érdekesen alakult,mert vizes jellegű volt,de hígabb krémes.Már azt hittem mensi lesz,de mégis baba!A melleim meg vannak duzzadva,de az mensi előtt is tünet nálam,így bele sem éltem magam:)

2009. aug. 30. 20:54
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Gratulálok Nektek! Ebből is látszik,h a hőre nem feltétlen kell 100%-ig számítani.:)

[link] Ide fel tudod tölteni a képet és a linkkel megoszthatod másokkal.

2009. aug. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
2009. aug. 30. 21:37
 10/27 A kérdező kommentje:

[link]

Kicsit kicsi a kép,de remélem látható:)

2009. aug. 30. 21:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!