Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete hogy elmult a menszim...

1 hete hogy elmult a menszim aztan rogton "jatszottunk" a parommal majd hasznalt gumit. Par napja tompan faj a fejem folyamatosan, es sokat vagy kicsit hanyingerem. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Marciusban volt egy spontan vetelesem.Azota mar 2-szer megvolt rendesen.
2008. máj. 31. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem még nem érehezhetnél semmit, ha az lennél, de még csak peteérésednek kellene lennie, szóval elég kicsi az esély, de probálkozzatok tovább. De ha babát akartok miért védekeztek?
2008. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mert az orvosok azt mondtak hogy a veteles miatt legalabb 3 honapot varni kell!!!

Sajna!

2008. máj. 31. 22:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ugy hallottam, hogy spontán vetélésél nem kell várni, legalább is az ismerősőmnek nem kellett. De a doki az doki, ő tudja. De majd sok sikert nektek és sajálom a márciusi dolgookat!!
2008. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi!!!Sajnos azt mondtak varnom kell amig a mehem meggyogyul es minden vissza all a regi kerek vagasba.
2008. máj. 31. 22:48
 5/6 anonim ***** válasza:
hidd el, ha a szervezeted nincs felkészülve, akkor nem fogsz teherbeesni, ha mégis akkor meg ki is tudod hordani. Állítólag a szervezetünk okosabb, mint hinnénk.
2008. máj. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a tanacsokat!
2008. máj. 31. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!