Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méhszájam reggelre kicsit...

A méhszájam reggelre kicsit nyitottabb lett.30. -ára nem várom. Lett valaki két nappal mensi előtt így mégis babás?

Figyelt kérdés
Tudom, sokan azon vannak, hogy ne nézzegessük, de nem a kritikákra vagyok kiváncsi. Veszítettem már el gyereket, és igen, nagyon szeretnék babát, ezért bármennyire is utálom, hogy ennyire türelmetlen vagyok, akkor sem tudok úgy tenni, mintha nem érdekelne. De biztos vagyunk így egy páran. A hőm még mindig 37.0, mensis görcseim sincsenek, pedig ilyenkor már nagyon szoktam görcsölni. Szóval minden jó, csak ez aggaszt, hogy nyitottabb a méhszájam mint eddig volt, viszont fent van, alig érem el. Máskor ilyenkor lent szokott lenni. Volt így más is, mégis babás lett? Vagy ilyenkor tuti mensi. Biztos én vagyok nagyon türelmetlen, de ha tudtok saját tapasztalattal segíteni, megköszönöm. Meg egyáltalán, jól esik megosztani a saját kínunkat. :)
2009. aug. 28. 09:48
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Lehet, hogy már tudod a választ, mert eltelt néhány nap a kérdésed óta, de szerintem a legbiztosabb, ha veszel egy tesztet, és megcsinálod. Én mondjuk nem nézegettem magam ennyire, de én is mensi előtt voltam, mikor a szokásos módon elkezdett megduzzadni a mellem, azt hittem, megjön egy-két napon belül. Az egyik barátnőm mondta, hogy szerinte csináljak meg egy tesztet biztos, ami biztos, és igaza volt, akkor már bennem volt a most 7 hónapos kisbabám.

Drukkolok!

2009. szept. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!