Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez? Missed ab....

Mitől lehet ez? Missed ab. -om 9 hónapja volt. Utána 3 alkalommal normális volt a menzim, de azóta 3-4 napos és 1,5-2 nap rendes vérzés a többi barnázás. Ez mitől lehet valami bajom van, vagy normális? Előtte 5-6 napos volt a menzim és nem barnás!

Figyelt kérdés
Amúgy 30-32 naposak a ciklusaim!
2013. jan. 10. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,

ugyanígy vagyok,mint Te,szóval nem tudom,hogy normális-e,de hogy nem vagy vele egyedül,az tutti.

2013. jan. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Velem is ez volt kb pont visszakellet mennem az orvoshoz ès abba a hónapba lett egy 1napos mensim.Nekem azt mondta szegyek 3honapig premens-t!Ennyi...

De ha elmentek a nőgy.hoz szerintem az a legjobb!

2013. jan. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ém is így vagyok, pontosabban, már a második sem volt túl sok, de most múlt el a harmadik, több nap enyhe barna, majd kb. 2 nap normális vörös, kevés.

Ha mond valami értékelhetőt az orvosotok, akkor légyszi írjátok meg.

2013. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!