Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S.3. napja késik, de...

S. O. S.3. napja késik, de pont úgy fáj a hasam, mintha meglenne, lehet baba? Volt már ilyen veletek?

Figyelt kérdés
2 hónapja iszom a teákat, múlthónapban, ovutesztet is használtam. Jókor voltunk együtt, de maradt 2db, és elhasználtam jóstesztnek.6án erős pozi volt, de 7.én elhalványult. Ezért gondoltam, h nem sikerült most sem.Ma fogok szerintem venni egy hcg-tesztet.De félek h mire visszaérek vele megjön. Úgy szokott lenni.

2013. jan. 10. 08:59
 1/7 Timóca Szamóca ***** válasza:
szia,nekem is így volt az 1 terhességemnél,meg kellett volna jönnie,úgy is éreztem,mintha meg akart volna jönni,aztán mégsem.Én akkor már 8 hetes terhes voltam és nem is tudtam róla,mert elözö hónapban rendesen megjött.
2013. jan. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
várjak még akkor a tesztettel?
2013. jan. 10. 09:08
 3/7 Timóca Szamóca ***** válasza:
Szerintem pár napot mindenképp...
2013. jan. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is mindjart megjon erzesem volt, mikor terhes voltam, rohangaltam a wc-re; hogy na most tuti megjott. De nem :)

Sztem meg vegyel egy tesztet, es deruljon ki, hogy baba van e a dologban, mert a bizonytalansagnal nincs rosszabb. 3 napja kesik. Megis mire varnal?! Par napot? Minek? Ha pozi, akkor te lesze a legboldogabb, ha meg negativ, akkor nem remenykedsz feleslegesen tovabb.

Sok sikert!!bird majd meg!!:)))

3 napos kislany anyukaja

Sok sikert!:)))

2013. jan. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem most 8-án kellett volna megjönnie!! Tehát majdnem ugyanabban a "cipőben" járunk!

Szintén fájdogál a hasam,mintha megjönne,de nekem soha nem késett még 1napot se,az utóbbi 1évben!

Mi az ovi előtt 1nappal voltunk együtt,a kislány tervezése miatt!


Én holnap reggel tesztelek!! Drukkolok NEKED IS!!!

2013. jan. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szundika20 ***** válasza:
Én nem tudtam mikor kell megjönnie csak saccoltam 10-14.-e között 12.-én teszteltem és már 2 csíkos volt igaz hogy nagyon halványan... én is görcsöltem elég erősen mindig azt hittem tuti megjött mindig néztem és végül semmi...:D Nem baj h elhalványul a lényeg h ott van!:) Én Clearblue-t vettem vagy x-eplit a tescoba olyan 500 ft körül van és 2 db van benne!:)
2013. jan. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló vagyok


Most teszteltem éppen!


Vettem egy 25mlU-s tesztet a patikába mert amit neten rendeltem 3napja,nem érkezett meg,hiába kértem elsőbbségivel.


Szóval,az első pár percben 1 csíkom volt...lettem a mosdó szélére "pihenni".Mert jártam már úgy,hogy éreztem,hogy biztosan terhes vagyok 5db!! tesztet csináltam,az összes negatív volt(azt hittem)aztán a 6-nál nem dobtam ki egyből és mire visszamentem 2csíkos volt!! (sajnos nem maradt meg a baba)


Most is így volt,3-4perc után megjelent a halvány 2.csík!!!

[link]

2013. jan. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!