Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sportolás babára vágyóknak...

Sportolás babára vágyóknak ajánlott? Szabad? Tiltott?

Figyelt kérdés
Annyi mindent olvas az ember és minden doki is mást mond. Én heti kétszer-háromszor járok edzeni. Ha lemegyek kondizni, akkor 2 órát minimum ott vagyok, súlyokkal is dolgozom, eléggé megerőltető, de úgy érzem, hogy nem viszem túlzásba, ha spinningelek, néha majdnem lefordulok a gépről :) de szerintem ez is normális, a többiek fejét elnézve is :) Most, hogy próbálkozunk, nem nagyon merek edzeni, mert majdnem egy éve nem jön össze a babóca.. Kinek mi a véleménye? Kinek ez hogyan vált be?
2013. jan. 10. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha én azért nem sportolnék, mert babát szeretnék, akkor az elmúlt 1,5 próbálkozós év alatt már elefántbébi méretű lennék...


Másrészt az első terhességem heti 4*1,5 óra box edzés mellett jött össze.


Tehát ha orvosilag nem indokolt, akkor nyugodtan!

2013. jan. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi 7 hónapja próbálkozunk és én futópadon futok. az utóbbi hónapban peteérés után már nem futottam. Szerintem a spining igen megerőltető. Én úgy gondolom,hogy aki edzett egész életében annak edzés mellett is sikerül aki pedig csak mostanában kezdte el az edzést annak viszont befolyásolhatja. Nekem a dokim azt mondta,hogy futhatok de ne sprinteljek és ne fussak maratont :) Azt mondják amúgy nem megerőltetőnek ha tudsz még beszélni nyugodtan, nem lihegve és nem 2 nagy levegővétel között.
2013. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat! Az a baj, hogy akik babásak, azok nem írnak..Így meg ellentmondás van. Én 170 cm vagyok és 59kg, én is félek attól, hogy elefántbébi leszek, mert az utóbbi először csak lecsökkentettem az edzést, most meg már nem is nagyon járok, mert a dokim nekem is azt mondta, hogy esetleg ez segíthet...Csak ha még egy jó darabig nem jön össze, akkor addigra meg milyen lesz az izomzatom...és szülés után pfff... Persze mindenki azt mondja, hogy ezzel ne foglalkozzak, de szerintem ezzel mindenki foglalkozik és nem szeretném, ha én is az elkényelmesedett, elhízott anyukák közé tartoznék..

Amit még mindenképpen írnék: Remélem most már nem kell sokat várni és 1,5 év, valamint 7 hónap után összejön a pozitív teszt Nektek :)

2013. jan. 11. 07:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi :) Én a 7 hónapos vagyok :) nekem ma pozi lett a tesztem :) peteérés után már nem futottam, úgy látszik akkor ez volt a baj idáig. Kiráztam magamból :D Drukkolok hogy te minél hamarabb babás legyél !!
2013. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!