Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Diane35 után nem tapasztaltato...

Diane35 után nem tapasztaltatok terhességi tüneteket? Hány hónap után borult fel minden és jöttek ál-terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
Február óta nem szedem.Azóta minden hónapban megjött volt hogy 44ra már akkor is azt hittem hogy terhes vagyok.Örültem volna.Most pedig már 52 napja semmi, terhességi tünetek(alhas feszülés, mellfeszülés),de 3 negativ teszten vagyok túl.Mi lehet ez, még mindig a kitisztulás?Annyira szeretnék babát, és már elhittem, hogy itt van, de hát a tesztek szerint nem.
2009. aug. 28. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kb 4 évig szedtem ezt a fajta fogamzásgátlót. Ahogy abbahagytam ugyanúgy megjött 28 napra, egyszer sem maradt el vagy késett a menstruációm. (Gyógyszer alatt is mindig 28 napra jött meg.) Fél év "erőteljes" próbálkozás után sikerült teherbe esnem a kisfiammal. :)

Szerintem ennyi idő kellett a gyógyszernek hogy teljesen kiürüljön, mivel most 2 hét alatt sikerült megfogannia a kistesónak! :)

Sok sikert kívánok neked!

(Ja és nekem is volt - tesztem, mikor már odabent volt a bébi!) :)

2009. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Na de három nega teszt?Nem tulzás ez?
2009. aug. 28. 16:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a Dianetól. Nekem semmi bajom nem volt tőle, 5 évig szedtem, mikor abbahagytam, 5 hónapig védekeztünk, utána azonnal megfoganntam. A ciklusaim mindig rendszeresek voltak
2009. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!