Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden hónapban rettegek hogy...

Minden hónapban rettegek hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ezért megfognak kövezni,mert sokan évekig próbálnak teherbe esni.3 gyerekem van.sosem volt abortuszom.2 gyerekem védekezés mellett sikerült(spirál,gyógyszer)ezért minden hónapban rettegek hogy nehogy megint bekövetkezzen.Most is szedem a gyógyszert.Ha két órával később veszem be már fél éjszaka nem alszom a félelemtől.Nincs pénzem a művi meddővé tételhez,de érzem nem tudnék több gyereket bevállalni.Már a szexhez sincs kedvem e miatt.mi lehetne a megoldás?
2013. jan. 11. 12:14
 1/8 A kérdező kommentje:
A gyerekeimet imádom.De nem kell több.
2013. jan. 11. 12:16
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szinte ugyanaz a történetünk. Én 16 évesen estem teherbe gyógyszer mellett. A második már tervezett volt. Most, a harmadik spirál mellett fogant. Igaz, még terhes vagyok, de egyre többet gondolok rá, hogyan fogom kivédeni a terhességet. Nincs tippem sajnos, folyamatos szorongás van bennem is:(


Kétlányos 23hkm.

2013. jan. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az óvszer a legegyszerűbb. Ha nem lyukas szex után, nem vagy terhes, ha lyukas, még benne van a 72 órában.
2013. jan. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat az off-ért,de milyen spirál mellett lettetek terhesek?
2013. jan. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Goldlily
2013. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én is.
2013. jan. 11. 18:34
 7/8 anonim válasza:
A gyógyszer mellett védekezzetek megszakítással is, esetleg írass fel a nőgyógyászoddal pesszáriumot. Emellett még ott az óvszer is.
2013. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

Kérdező, az a baba aki a spirál mellett fogant, teljesen egészséges? Nem született korábban? Hányadik héten vették le a spirál?

Bocs csak kicsit aggaszt, azért mégis csak idegen test volt a spirál...

2013. jan. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!