Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt hónapban elfelejtettem...

Múlt hónapban elfelejtettem bevenni a fog. G. de másnap este bevettem az előző és az aznapit is, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
mikor ez történt kb rá a 6.napon voltunk együtt a férjemmel.Most szombaton vettem be az e-havi adag utólsó szemét,és péntek óta fáj néha a mellem,mindenféle kaja jár az eszemben édes-sós,pizza,hamburger,lehet baba?Kinek lett és tartotta meg így,mi szeretnénk kislányunk most 2-éves de nem így és most terveztük ha baba lenne,a úgymond tünetek ismerősek,de lehet ilyen 1-szem miatt??Cypromix-et szedem.
2012. okt. 22. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Istenem te se olvasol tájékoztatót látom! Rávan írva ha kihagysz 1 szemet 12 órán belűl pótold,de NEM szabad 2őt bevenni egyszere! Amúgy meg szinte 0 az esélye,hogy terhes vagy!
2012. okt. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az van ráírva, hogy pótold, még akkor is, ha ez 2 szem együttes bevételét jelenti....


Én egyszer a ciklus közepén kihagytam egyet, este 9 körül szoktam bevenni, másnap reggel pótoltam.

5+5 hkm

2012. okt. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
elolvastam és az van ráírva ha nincs rá lehetőség,hogy 12h belül pótold akkor 2-vegyél be az aznapi adagból és akkor a házi orvosomat is hívtam aki ugyancsak azt ajánlotta.
2012. okt. 22. 21:28
 4/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Tehát az 5+5 hetes terhességem amiatt a fél nap miatt van...:):):)

2012. okt. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszön 2-es,és még én nem olvasok mi 1-es?
2012. okt. 22. 21:29
 6/12 A kérdező kommentje:
és mit mondanak,semmi gond meglehet tartani nyugodtan mint bárki másnak akinek gyógyszer mentesen is felléphet bármi probléma,vagy valami hatással van azért a picire,mármint nagyobb a kockázat bármilyen betegségre?
2012. okt. 22. 21:32
 7/12 anonim ***** válasza:

Azt mondta a doki, a mai fg-k olyan kevés hormont tartalmaznak, hogy minimális annak az esélye, hogy ártson a babának. Ha amellett megfogant, akkor életerős kis csöppség.


Egyébként 24! éve bátyám is fg. mellett született, és már akkor sem ellenezte anya orvosa a dolgot.

2012. okt. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
értem,én is megtartanám ha most lenne,de jobb szeretném ugye tervezetten :D de nagyon vágyunk még 1-picire.
2012. okt. 22. 21:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Érdekes amit én szedek arra az van írva,hogy nem szabad 2 őt ;)
2012. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mit tegyek, ha elfelejtek egy tablettát bevenni? Ha kevesebb, mint 12 óra telik el, akkor mielőbb be kell venni a tablettát. A következő tablettát a szokásos módon kell folytatni, mint ha semmi sem történt volna. A fogamzásgátló hatás biztonságos. Ha több, mint 12 óra telt el, akkor az aznapi tablettát ki kell hagyni és másnap rendesen tovább kell folytatni a tabletta szedését. Fontos, hogy a ciklus ilyen esetben már nem biztonságos, más módszerrel is védekezni kell. Sajnos ilyen esetben előfordulhat vérezgetés is, ekkor beszélni kell nőgyógyásszal. Sokan kérdezik, hogy ilyenkor egyszerre a két tabletta bevétele megoldás-e. Ennek sajnos semmi értelme, ne terhelje feleslegesen a szervezetét.

Szóval mégse én vagyok a hülye? :)

2012. okt. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!