Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most miért olyan nagy gond,...

Most miért olyan nagy gond, hogy 2 év próbálkozás után lemondtam még a gondolartól is hogy valaha anya leszek?

Figyelt kérdés
1-2 barátnöm,és a szüleim is ki vannak akadva.De nem az én dolgom egyébként?Csak úgy érdekel a véleményetek.

2013. jan. 11. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:

De, a te dolgod, a te életed, ebbe nem szólhat bele senki.

Egyébként meg simán lehet, hogy akkor most fogsz teherbe esni. ;)

2013. jan. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem gond. Ez a legjobb, amit tehettél. Sz@rj bele, éljétek az életeteket, mulassatok és szeretkezzetek orrba-szájba.

Ne foglalkozz a témával.. a legjobb teherbeesés receptje! :)

2013. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én 7 év után mondtam le a dologról, bár tettem volna korábban akkor hamarabb jött volna, ugyanis azonnal teherbe estem. de akkor most már védekezzél ha már nem akarsz gyereket.
2013. jan. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem gond. Úgyis anya leszel, ha eljön az ideje!

A 2. válaszoló érdekesen fogalmazott, de végülis igaza van... :-)

2013. jan. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2,5 évre jött össze.(Abban a hónapban, amikor már nem is szerettem volna annyira.) Előtte doki, vizsgálatok, sírások, depresszió....
2013. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, azt kihagytam, hogy ne híreszteld, akkor nem fogsz negatív véleményeket kapni :)
2013. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!