Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy kislányom de egy év...

Van egy kislányom de egy év próbálkozás után miért nem sikerül a tesó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy 2,5 éves kislányom.Természetes úton lettem terhes(elsőre)most pontosan 1 éve próbálkozunk.Orvosi egyeztetéssel vizsgálatok után(ahol azt mondták semmi gondot nem látnak)4 hónapja clostybegyt szedek 3x1.


Októberben volt 2 db pozitív tesztem majd hírtelen véreztem áll. spontán korai vetélésem volt.Kicsit elkeseredett vagyok.A férjem és a kislányom is nagyon szeretne egy babát.


Mi lehet a gond?


2012. dec. 16. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:

ha ezt tudná valaki, akkor nem lenne naponta 10 ilyen kérdés itt.


Sajnos nincs rá válasz, próbálkozzatok tovább. csinált az orvosod uh a periodusod középén, hogy megnézze van-e peteérésed? adott papírt ahol írnod kell a periodusodat és hödet?


nekem az orvos annak idején azzal kezdte, hogy adott egy papírt hogy írjam mikor volt meg, és hömérözzek, majd a mensi után x napon (már nem tudom mikor) 7 napig minden reggel jelenjek meg uh-n hogy megnézze mikor van, és van-e peteérésem.

èn elég korainak tartom hogy pár hónap próbálkozás után oda dobnak clostybegyt.

2012. dec. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet a pasid spermájával van gond, eltelt azóta 3 év, bármi történhetett közbe. És nem fiatalodtok ti sem....
2012. dec. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tényleg furcsa, hogy egyből gyógyszert írtak fel neked. Én is hasonló cipőben járok, kislányom 3 éves múlt és az egész család várja nagyon, hogy újra kismama legyek, de sajnos nem jön. Én Uh-ra járok és mindig ellenőrzik a peteérést, volt, hogy tüszőrepesztő injekciót is kaptam. Nálam kiderül a jobb petefészkem úgy néz ki nem működik. Menj el másik orvoshoz, ha továbbra sem küld el értelmes vizsgálatokra, vérvétel, pajszmirigy, hormomszintek... bármi lehet, vagy egyzserűen csak még várat magára a kistesó
2012. dec. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk most 3,5 év után jött össze a tesó!

VAn ilyen, majd jön ha akar

2012. dec. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is hasonló cipőben járok sajnos! :-( Nálunk sincs gond!

A lányom lassan 3 éves lesz, ő is elsőre sikerült.

Mi tavaly augusztus óta próbálkozunk, bár nekünk márciusban sikerült, de 7 hetesen elment a baba. Missed ab kellett, 3 hónap pihi, újból július óta próbálkozunk de semmi eredménye, bár nálunk az is a gond, hogy nem mindig jókor tudunk együtt lenni, és így lecsúszunk az ovuról. Meg én nagyon rágörcsöltem a babára, az sem jó! :-( Szedtem folsavat és e-vitamint, de már azokat sem szedem!

Szóval én még adok magunknak időt, mert gyógyszert nem szeretnék még szedni!


Sok sikert, remélem mielőbb újra kismamák leszünk!

2012. dec. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A mi történetünk:Kisfiúnk 6.évés egészséges elsőre sikerült 30.éves voltam akkor,nem tágultam 6óramúlva sem semmit,szívhang végett császárt végezetek.Még jó h.nem szedtem soha fogigátlót arra fognák a dokik a gondot.Dokitól a válasz:Lehetséges a császártól hasfal összenövés,meg-felfázás,gyulladás.1éve múlott h.nem sikerül a kistesó eredmények nagyon jók.Pct-nél derült ki h.én méhnyákom vastag,erős,savas ellenanyagot termelek nem jutnak fel a spermiumok.Kérdezzük miért mitől?Válasz:Ha tudnánk a test,szervezet megváltozhat.Hsg.-t aug.-ban végeztek bal.o volt picibibi de átjutott a folyadék a hasüregbe.Mensim azóta össze-vissza 22.napra,42.napra jött 5cm ciszta,aztán másik oldalon 3cm ciszta.Következő mensi után uh.-n eltűnt.Csak arra fogjuk párommal h.vmi nem jó történhetett,a doki véleménye:Ciklus zavar.Párnapja kezdtem a clostyt első inszem-re készülünk ciklusom10.napján megyek uh-ra 01.15 kedden.Decemberben is érett 1 szép tüszőm a jobb oldalon,10.napon endom:10mm de nem sikerült a baba.Reménykedünk!Sok sikert kívánok csajok!

2013. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok.6/6 válaszoló vagyok.

Sikerült az első inszeminációnk.Kellett a segítség nem jutottak fel a spermiumok a pct házasélet teszt kimutatta a bibit.5.hétben vagyok 19mm petezsákocskát lát a dokim.

Te ti azóta írjatok magatokról.Sziasztok

2013. márc. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! A 3.válaszoló vagyok, szerencsére másnap kiderült, hogy mégis hatásos volt a tüszőrepesztő szuri, így már a 17. hétben járok :-).
2013. márc. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3-as Gratula vigyázzatok magatokra Puszi
2013. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!