Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az a kerdesem hogy mar tobb...

Az a kerdesem hogy mar tobb mint 2 eve egyutt vagyunk a baratnomel es ugy 2 honapot vedekeztunk csak, szoval az elejen, es nem esett meg teherbe tolem?

Figyelt kérdés
mint irtam nemakarunk meg ugy nagyon bar en neha ugy erzem keszen allnek ra es hat ezert erdekelni ez a dolog ha tudzok irjatok.

2013. jan. 11. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy mázlitok volt.

A szakszöveg szerint normális, egészséges párnak 1 éven belül összejön a baba, ha nem, akkor baj van valamelyik vagy mindkét féllel.

2013. jan. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most mi a kérdés? Ha nem akartok babát védekezzetek, ha akartok akkor csináljátok rendesen. Ha egy éven belül nem sikerül, akkor meg menjetek el orvoshoz, ez ilyen egyszerű.

Már ne haragudj, de honnan tudja bárki is, hogy azért nem lett terhes a barátnőd mert baj van nála, mert baj van nálad, mert még nem volt "szerencsétek", mert eddig még mindig jókor kihúztad, vagy mert sosem csíptétek el a termékeny napokat... Ennek ezer oka lehet...


De most komolyan én nem értem ezt a hozzáállást (nemcsak nálatok, több helyen is olvastam. Nem védekezünk, de ne legyen baba, de ha két évig nem csúszik be, akkor aggódok mert biztos baj van???? Nem bántásképpen írom, csak nekem ez magas...

2013. jan. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Okes kocce a valaszokat igen van ebben valami csak tudod mar oregszem es nem leszek fiatalabb.

(23vok)

Es azert nem mentunk meg orvoshoz mert varni akarunk meg csak mar aggodom ennyi.

2013. jan. 11. 13:18
 4/6 anonim ***** válasza:
23 évesen? huh...
2013. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23??de öreg vagy.
2013. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát lehet te nem vagy termőképes. volt gyerekkorodban mumszod??? tudod az a herét tönkrevágja, a spermáknak nuku. hogy lennél 23 évesen öreg, szerintem férfiak 30 előtt ne is vállaljanak gyereket....
2013. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!