Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek attol lehetek...

Szerintetek attol lehetek terhes, ha a baratom belemelvezett? (de a masodik aktus utan)! Szoval eloszor ovszerrel vedekeztunk, utana vagy 20 perc mulva mar nem vedekeztunk.

Figyelt kérdés
Nem lenne baj ha terhes maradnek,szeretnenk,csak nem tudom mennyi eselye van igy!
2012. júl. 8. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyi mintha egyáltalán nem védekeztetek volna.
2012. júl. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Persze, hogy lehetsz így terhes, ugyanannyi az esély rá. A kisfiam pontosan így fogant meg. :) Először gumival védekeztünk, de aztán megint elkapott minket a hév, de már nem volt több gumink. Úgy volt, hogy a párom majd kiveszi, de elfelejtette...mindez pont peteéréses időben történt. Mi is szerettük volna, előtte hagytam abba a fogamzásgátlót, csak még gondoltuk várunk pár hónapot, de nem kellett, 2 hét múlva pozitívat teszteltem.

Szóval ugyanúgy megvan rá az esély.

2012. júl. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Orulnek neki,ha tenyleg sikerulne!
2012. júl. 8. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!