Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a lutealis szakasz...

Melyik a lutealis szakasz elso napja? Ovu tesztet hasznalok. Ti honnan szamoljatok?

Figyelt kérdés
Szoval, ez nekem sosem volt egyertelmu, es sehol nem talaltam ra ertheto valaszt. Ti honnan szamoljatok a lutealis szakaszt? Az elso negativ ovu tesztes nap mar az elso nap? VAGY mivel a negativ napon van a tuszorepedes, igy az utana valo nap az elso napja a szakasznak??? Jo lenne ezt tisztazni!:-)Melyik nap szamit bele, melyik nem???
2009. aug. 28. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! A luteális szakasz első napját akkor tudhatod 100% biztosan, ha óramű pontosságú a mensid.Mivel a luteális szakasz első napja akkor derül ki, amikor megjön a mensid, tehát a mensi első napjától visszaszámolsz 14 napot.. (ideális helyzetben ez pont félidő) De ahogy nálam, sokuknál előfordul, hogy a luteális szakasz időnként elhúzódik, akár 16 nap is lehet. Az első negatív LH tesztes napon van az ovuláció. Ezt nekem most doki mondta, mivel hétfőn lesz az inszeminációm, és a hvgén figyelnem kell a ciklust LH teszttel. Remélem, tudtam segíteni:) Sok sikert!
2009. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy az előttem szóló írja!

Elméletileg a pozi ovu-teszt után amikor a hőmérsékleted felugrik.

2009. aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!