Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Fontos! Többi...

Lehetek terhes? Fontos! Többi lent.

Figyelt kérdés

november 14.én szeretkeztünk óvszer nélkül,de nem ment el bennem,csak pár perc volt,de megijedtem és vettem be 72órás tablettát,ezután 5nappal megjött rendesen (pedig volt még 2hét). Ezt követően kb 2héttel az eredeti menstruációm nem jött meg,ezért csináltam terhességi tesztet,ami negatív lett. A gyógyszer utáni menstruációt követő 26nappal(12.12.14) jött meg a menstruációm és elég erős volt,de megszokott. Tegnap (01.10) kellett volna megjönni a menstruációmnak,de egyenlőre semmi,viszont 3napja barnás folyásom volt,de csak 1napig és olyan érzésem mintha megjött volna,de azóta semmi,a görcsölés is elmúlt. És most hőemelkedésem van (36,9) és egész nap fázok. A melleim megduzzadtak,de a múlthónapba egész végig ilyen volt,sőt még rosszabb,hozzájuk érni sem lehetett,de miután megjött elmúlt.Utoljára 28.án szeretkeztünk a párommal,de mindig védekeztünk óvszerrel.

Lehetek terhes? Vagy csak a 72órás tabi miatt van ez a 'káosz'?:O



2013. jan. 11. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:

a 36,9 nem hőemelkedés még

a 72 órás pedig nagy dózisú hormontartalma miatt összekuszálja a ciklusod, ennek köszönhető a mostani állapot, nem vagy terhes

2013. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát én úgy tudom hogy abba a tabiba annyi hormon van mint 3 havi adag fogamzásgátlóba, úgyhogy lehet az borította fel. (régebben olvastam valahol)
2013. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Timóca Szamóca ***** válasza:

Szia,szerintem ne pánikolj,most kicsit összekutyultad a hormonjaidat....

A mellek megduzadhatnak,feszülhetnek,érzékenyebbek,mielött megjön.Az nem terhességre utal.

2013. jan. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ,most kicsit megnyugodtam. De az a barna folyás mitől lehetett? Ezen parázok a legjobb :/ az is csak a tabi miatt és lehet akkor meg se jön ebbe a hónapba?
2013. jan. 11. 17:56
 5/7 Timóca Szamóca ***** válasza:
Kérdéseid szerint úgy látom,elöször vettél be ilyen tabit.Hát ez mindenkinél más,de terhes nem vagy.
2013. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a tabi beszedése óta rendesen védekeztek, akkor nem valószínű, hogy terhes vagy.

Én abból vettem észre, hogy terhes vagyok, hogy állandóan fáztam.

Ha nagyon aggódsz, csinálj tesztet.

2013. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen most először,de a másik dolog még,hogy a tabi bevételekor nagyon beteg voltam (39fokos lázam volt és antibiotikumot szedtem,vérvételre is elküldtek meg minden,később kiderült,hogy mirigylázam volt) a nődoki akkor azt mondta,hogy nem biztos,hogy hatni fog a tabletta,de mivel megjött utána a vérzés,ezért biztos hogy hatott...

azóta minden egyes alakalomkor védekeztünk és csak kétszer ment el a gumiba úgy,hogy közbe bennem volt és megnéztük nem volt kiszakadva... de mégis parázok,mert ilyen dolgok még nem voltak nálam,tesztet mindenképpen fogok csinálni,köszönöm!

2013. jan. 11. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!