Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem élvezett belém akkor...

Ha nem élvezett belém akkor is lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Január 16.-án kellene megjönnie. Ma megyek nőgyógyászhoz fogamzásgátlót feliratni. Múlt hét szombaton voltunk együtt a párommal de kb csak 10 percig.Nem élvezett belém. A menzeszem rendszertelen. Lehetek terhes?
2013. jan. 10. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem védekeztetek semmivel akkor lehetsz terhes. Az előváladék is tartalmaz spermiumot. Megkérdezhetem hány éves vagy?
2013. jan. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak megszakítással "védekeztetek", akkor lehetsz terhes.

Főként hogy 12 nappal az esedékes vérzés előtt épp esélyes egy peteérés.

2013. jan. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
22 vagyok.
2013. jan. 10. 12:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Milliószor el lett mondva már itt, hogy igeeeeeen, akkor is lehetsz terhes, ha nem élvez beléd, mert az előnedv is tartalmaz spermiumokat. Miért nem keresel hasonló kérdéseket?
2013. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

hááát mindig benne van a pakliban, hogy így mondjam, elképzelhető

ha kimaradna, nem jönne meg 16.-án, tesztelj egyet

és a gyógyszert szerintem n kezd el, ha olyan, amit el lehet egyből (elvileg én olyat ismerek, amit csak a menses napján kell először bevenni)

2013. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
22???? Durva. Te már felnőtt vagy és ilyenekkel nem vagy tisztában?
2013. jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen komolyan nem vagy tisztában azzal, hogy az előváladéktól is teherbe eshetsz? Ha a szüleid nem világosítottak fel, vagy a barátnőkkel nem beszéltetek ilyesmiről, akkor legalább az interneten keresztül tájékozódj...és ne utólag amikor már esetleg késő.
2013. jan. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Félelmetes, hogy nők tucatjai mi mindent tesznek azért, hogy babájuk legyen, más meg berakja-kiveszi, beleélvez, nem élvez bele.....stb, játszanak a tűzzel...ne rakja be, és dugja a párnák közé, akkor tuti nem lesz semmi, nem kell aggódni.

Bocs, tudom, hogy nem tartozik a tárgyhoz, csak most ültem le olvasgatni és szinte ez a két téma van. Az, aki majd meg bolondul, hogy gyereke lehessen, és az, aki meg retteg a balf@szsága miatt. Mége gyszer sorry!

2013. jan. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már tegnap is leírtam neked, hogy lehetsz.
2013. jan. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!