Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap pozitivat teszteltem,...

Tegnap pozitivat teszteltem, el is mentem tegnap dokihoz, elkuldott ver+vizeletre. Nalam van a lelet! Mit kene latnom rajta ami terhessegre utal, Hcg-t? De olyan nincs!

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor mi van rajta?
2013. jan. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hat szerintem ugyan az mint a tobbi verpapiron!
2013. jan. 12. 00:08
 3/8 nittababy ***** válasza:
a vízelet papíron olyat keres hogy pozitív vagy negatív!!!nincs ilyen??nekem ilyen volt!!
2013. jan. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha leírod mik szerepelnek a papíron, talán tudunk segíteni.
2013. jan. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szóval a vérpapíron ezek vannak!

VVT süllyedés, wbs-fvs szám erre van egy plusz mert 10,2 10 helyett, Lymphocyta, segment, monocyta, eosynophyl, basophyl, rbc-vvt szám, hemoglobin,, hamatocrit, mcv-vvt térf, mch-vvt hgb tart, mchc-vvt hgb konc, plt-thr szám, INR, éhomi vércukor, natrium, kalium,klorid, magnézium, karbamid, kreatinin, totál-bilirubin, goat/asat, gpt/alat, ggt, alkalikus foszfataz, LDH, Kolinesztraz, V.fajsúly , V.ph , V.nitrit negatív, V.fehérje negatív, V.cukor negatív, V.aceton +-, V.UBG normál, V.Bilirubin negatív, Vörösvértest nincs, fehérvérsejt 1+, baktérium nincs, sarj gomb nincs, fonalas gomba nincs, laphámsejt 1+, kerekhámsejt nincs, vese hámsejt nincs, trichomonas nincs, hialin cilinder nincs, szemcsés cilinder nincs,tripel foszfát nincs,kálcium oxalát, kálcium foszfát nincs,húgysav kristály nincs, amorf kristály nincs,

Na a vérpapír ennyit mutat, odaírtam amikre volt valami írva a többi mind értékhatáron belül van. Tudnotok kell hogy szerdán voltam az uzsokiban, 2x is megnézték uh (hüvelyivel) a hasam, és találtak szabad hasüri folyadékot. Mondta az orvos hogy másnap csináljak tesztet, az lett pozitiv reggel és délután is. Aznap elmentem a sztkba egy másik orvoshoz ahol mondtam hogy reggel pozitiv volt a teszt aki szintén megvizsgált hüvelyi uh-val. Ő már látott valami pontot... ő küldött el vér+vizeletre de mondtam is neki hogy még nem biztos hogy meg tudjuk tartani. Ja és ő nem látott szabad hasűri folyadékot! Azt nem értem hogy pl ő látta hogy van ott valami az uzsokiban meg nem? ezért érdekelne mit kéne látani a vérpapiron ha valóban terhes lennék. A papirnak mutatnia kéne nem?

2013. jan. 12. 09:18
 6/8 anonim ***** válasza:
minek ilyen korán elmenni dokihoz? uh-n ugyse lát semmmi, aztán meg csak itt aggódhatsz. ráérsz 6 hetesen elmenni, ha nincs betegséged vagy olyan gyógyszered ami problémát okozhat a babánál.
2013. jan. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
december 9.én volt meg utoljára azért mentem orvoshoz
2013. jan. 12. 18:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy kicsit korán voltál orvosnál.A 6. hétnél előbb nem érdemes.
2013. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!