Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség lehet ezeket nézve...

Terhesség lehet ezeket nézve vagy mi?

Figyelt kérdés
13án voltunk együtt megszakítva, 23án megjött bár nem mondanám hogy normálisan mert sokkal fájdalmasabb volt mint szokott lenni mennyiségre is sok volt.most vagyok középidőben es Pár napja szelgorcseim vannak, ma meg arra keltem mintha lázas lennék es a mellem kurol nagyobb a bimboudvar... Ma veszek tesztet de addig is akinek volt hasonló vagy bármit gondol írjon! Ja es a derekamnál ketoldalt fáj ha hátradőlok
2013. jan. 12. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet terhesség, lehet valamiféle gyuladás, lehet megfázás meg még rengeteg egyéb is.

Viszont ha nem akarsz terhes lenni, akkor védekezzetek normálisan, a megszakitás gyakorlatilag nem ér semmit...

2013. jan. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem terhesség főleg ha mennyiségre is sok volt. Vmi vírus szerintem vagy ilyesmi de vegyél tesztet és csináld meg az a legbiztosabb de nem tartom valószínűnek h terhességtől lenne ez.
2013. jan. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!