Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogyókúra terhesség előtt?

Fogyókúra terhesség előtt?

Figyelt kérdés

3 hónapja próbálkozunk a babával,eddig sikertelenül.

Van kb 10 kg súlyfeleslegem,szeretném elkezdeni a 90 napos fogyókúrát, tavaly 6kg lement könnyedén.Az lenne a kérdésem,

ha netán közben sikerül a baba,árthatok e neki?Természetesen ,amint megtudnám hogy terhes vagyok,azonnal abbahagynám.Szedem a folsavat,és az elevitet,sok gyümölcs és zöldség van a diétában.Mi a véleményetek?Előre is köszönöm!


2009. aug. 28. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Szia!Egész biztos,hogy ezzel nem ártasz se a babának sem pedig magadnak!Sőt!Talán így könnyebb lesz a teherbeesés is az ideális testsúly elérésével!Sok minden befolyásolja még persze,mi is jópár hónapja próbálkozunk,de sajna még nem jött össze...:(Na de majd ebben a hónapban...:)))Sok sikert Nektek is!:)))
2009. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem szabad dokik nem ajánlják ugyanis nagyon sokat fogsz hizni mert hiányod lesz...bizonyos ételeket ugy fogsz kivánni hogy nem birod megállni...többet ártasz mint használ...nem én találtam ki dokim mondta ....nem fogyoztam és rögtön össze jött a baba.

Jól van..:-)) és eddig 15 hetes vagyok és 1 kg ot hiztam ha fogyoztam volna 11 et...mert ugye duplán szeded vissza.

2009. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem jött be. Elkezdtem a diétát és az addig rendbenlévő hormonjaim leromlottak, nem volt peteérésem, össze-vissza menstruáltam. Én voltam a hülye, mert a doki mondta már előtte is, hogy vagy fogyózok, vagy gyereket akarok, a kettő együtt ritkán működik. Hát, igaza volt, de én nem hallgattam rá. Több mint fél év kellett, hogy "rendbetegyenek". Szerintem gondold meg, beszélj orvossal
2009. aug. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöma válaszokat,az az igazság hogy nem csinálnám 90 napig,sajnos ahoz nincs elég akarat erőm.Tavaly 5 hét alatt ment le a6 kg,nem éheztem.A ciklusomnak akkor nem ártot semmit sem.Hát most aztán már tényleg nem tudom mit csináljak:-(
2009. aug. 29. 16:02
 5/6 A kérdező kommentje:
Te mikor kezdted el a diétát?A terhesség előtt?Az a gondom ,ugye nem tudni mikor esek majd teherbe.
2009. aug. 29. 16:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Az első vagyok.Szerintem ha ésszel csinálod,szakember bevonásával,nem lehet gond!!!Kérd ki az orvosod tanácsát is!Ezek alapján dönts!Mindenki szervezete más és más...Mindenesetre én úgy hallottam,hogy az ideális testsúly elérésével nő az esély teherbeesésre!Persze ne mindenáron akard elérni!A baba a legfontosabb!Konzultálj!
2009. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!