Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire utalhat hogy mindig 1-2...

Mire utalhat hogy mindig 1-2 napos pecsételés után jön meg a menzeszem? Ráadásul 22-24 naposak a ciklusaim.

Figyelt kérdés

4 hónapja kenek napi reggel-este a 12-26. (vagy amíg megjön) progeszteron krémet. Lehet köze a kettőnek egymáshoz? Endokrinológus ajánlotta.

Ráadásul a tüszőrepimet a 12-13. nap között szoktam érezni.



2013. jan. 13. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én is már 2 nappal menzesz előtt elkezdek mindig pecsételni.Egyszer rákérdeztem a dokinál erre,mert én is aggódtam,és azt mondta,hogy utalHATNA sárgatest elégtelenségre,de az eredményeim alapján ez kizárt!!Mert minden eredményem tökéletes.Szóval az ÉN esetemben ez normális.A dokid mit mond?Rákérdeztél már erre?Ha nem,akkor kérdezd meg mindenképpen.
2013. jan. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem, ez elég bonyolult. Tini korom óta szedettek velem fogamzásgátlót hormonproblémák miatt.

Most hogy babát akartunk, abbahagytam fél évvel a próbálkozás előtt, de ösze- vissza véreztem. Sokáig azt mondta az orvosom hogy ez a gyógyszer utóhatása, majd amikor meguntam hogy nem csinál semmit, dokit váltottam. Kiderült hogy méhszájsebem van, az vérzik, a sokéves fogzásgátló pedig megette a nyálkahártyám. Fogalmam sem volt hogy mikor mensizek, mert akkor alig véreztem, a sebem viszont nagyon vérzett.

Az endokrinológusnál lett megműtve, és azóta kenem a krémet. De sűrűn van stimulációm is. Szóval azt sem tudom milyen hosszú egy normális ciklusom.

Most épp a férjem vizsgálják, így nincs stimu pár hónapja, ezek a ciklusok rövidek.

Megvárom hogy mit mond a jövő héten az andrológus, és akkor akarok visszamenni az én orvosomhoz.

2013. jan. 14. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!