Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki "menstruált" terhesség...

Aki "menstruált" terhesség alatt, annak normális erősségű-hosszú volt vagy csak 1-2 napos pecsételés?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én menstruáltam az első hónapban, normálisan 5 napi, erős is volt, görcsöltem nagyon. Nem tudtam hogy terhes vagyok. A második hónapban már nem jött meg, és a UH is kimutatta, hogy 8 hetes terhes vagyok.
2011. máj. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem "csak" az első jött meg,pont akkor mikor ugyebár nem vártam,napra pontosan.

Egy különbség volt,hogy korábban előtte való napon barnáztam és mindig utána való reggel öntött el a piros. Most rögtön élénkpiros jött,és ahoz képest kevés,amennyi szokott lenni.

2-2,5 napig tartott,aztán úgy elmúlt ahogy jött.


Igazából nekem már napokkal előtte + tesztjeim voltak,tudtam,hoyg terhes vagyok/voltam,ügyeleten azt mondták nem látnak semmit,egyszerűen menstruálok.


Azóta 2 éves a lányom!!

2011. máj. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Húha, akkor lehet, hogy terhes vagyok?! Talán kéne tesztet vennem (de lehet, hogy csak beteg leszek, attól vannak tüneteim).
2011. máj. 5. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!