Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2hónap kimaradás 2 negatív...

Timikecica kérdése:

2hónap kimaradás 2 negatív teszt van okom aggódni?

Figyelt kérdés
1,5 éve hogy szültem 3 hónapja hagytam abba a szoptatást, június óta megjött,de most 2 hónapot kihagyott.van okom félni hogy bármi bajom van, vagy ne tán terhes vagyok.még nem voltam dokinál mert volt már olyan h 1 hónapot kihagyott de most van a második
2013. jan. 13. 16:13
 1/8 sysyqueen ***** válasza:
szia Timike kérdésedre engedd meg hogy egy kérdéssel válaszoljak. egész szoptatás alatt nem jött meg?
2013. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
15 hónap múlva jött meg először akkor rendszeresen csak most hagyott ki szeptemberbe de azóta rendszeresen csak megint most 2 hónapja
2013. jan. 13. 17:08
 3/8 sysyqueen ***** válasza:
lehet hogy csak zavar van a dologban ... próbáltad már digitális tesztel? nekem az volt eddig a legjobb... egyébként akármi is legyen a dologban javallott elmenni a nőgyógyászhoz és egy hasi ultrahangot elvégezni... ez így együttesen pontosan megmondja majd hogy mi a helyzet oda lent... Egyébként ha mégiscsak van odalent valaki akkor mik a tervek a jövőre nézve? félre ne értsd nekem már van két kis porontyom... és hát hirtelen jött de becsúszott a harmadik ... hát ha már így adta a jó isten minden igyekezetünk ellenére... örvendünk neki a férjemmel. :D
2013. jan. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok a három gyerkőchöz.Igen megyek holnap dokihoz é minden kiderül remélem
2013. jan. 14. 08:46
 5/8 sysyqueen ***** válasza:
azért majd írd le mire jutottatok kíváncsi vagyok
2013. jan. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hál az égnek nincs semmi gond,de baba sincs sajna, irt fel gyógyszert 5 napig kell szedjem és beindítja a menszit.tán ez a hormonok miatt van
2013. jan. 16. 09:44
 7/8 sysyqueen ***** válasza:
hát akkor csak vaklárma... :D nem baj ... hát akkor jobbulást és remélem helyre áll a hormonháztartásod. :D
2013. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm remélem hogy helyre áll most már :)
2013. jan. 16. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!