Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt hónapban a menstruációm...

Múlt hónapban a menstruációm végén együtt voltam a párommal védekezés nélkül. A következő menstruációmnak kedd-szerda környékén kell megjönnie, azonban szerintem mára megjött, csak még nem olyan erős. Ezek után szerintetek megnyugodhatok?

Figyelt kérdés
Ez nem lehet beágyazódás stb. jele, ugye?
2013. jan. 13. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:

persze, ma megjön a mensesed, nem nagyon van okod aggódni, főleg, hogy elvileg nem is pé. időszakban voltatok együtt

jó, vannak kivételek, de ha rendesen megjön, ahogy szokott, piros, erős stb. akkor nagyon valószínű, hogy nem vagy terhes

2013. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Igen, elvileg nem peteérés időszakában történt a "baleset", de akkor szerinted kizárható, hogy ennyi idő után beágyazódásos vérzésről lenne szó? A peteérésem elvileg a "jó" időpontban történt, mivel nagyon elkezdett fájni a mellem, ami pont mára csillapodott...
2013. jan. 13. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:
ha olyan, mint lenni szokott, kizártnak tartom, a beágyazódás inkább csak pár maszatfoltocska, és nem vérpiros
2013. jan. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mostanra már szinte nincs semmi :( Viszont múlt héten csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Ezek szerint tényleg nincs ok az aggodalomra és csak túlreagálom a dolgot?
2013. jan. 13. 17:35
 5/5 anonim ***** válasza:

az nyilvánvaló, hogy túlreagálod:D nem látok pontos dátumokat, de a teszt mondjuk korai volt szerintem mindenhez

a vérzés nem folyik belőlünk egyáltalán, várd meg a holnapot, mi lesz

ha esetleg tényleg beágyazódási vérzés lenne, szerda reggel - ha addig nem jön meg végül is - csinálj egy tesztet, hogy megnyugodj

2013. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!