Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensim5napig volt meg és a 6....

Mensim5napig volt meg és a 6. napon együtt voltam a barátommal védekezés nélkül és el is élvezett bennem. Előtte 2nappal is ugyan ez történt igaz ekkor menstuáltam még. Mennyi az esélye, hogy teherbe eshetek? Amúgy megszakítással szoktunk védekezni!

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Kevés, mert a spermiumok 2-3 napig életképesek, és ha addig nincs korai ovulációd, márpedig ez nagyon ritkán fordul elő, nem lehetsz terhes.

Egyébként, a megszakítás nem védekezés.. Legalább pharmatex+megszakítás. Vagy gumi...

Ha nem szeretnél babát, gondolkodj csajszi, mert sok aggódástól óvhatod meg magad:)

2012. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány napos a ciklusod?
2012. okt. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
28 napos
2012. okt. 1. 22:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor most reménykedhetsz benne, hogy megúszod. De ha meg is úszod, lehet következőnek nem leszel ilyen szerencsés. Ha nem akarsz gyereket, akkor mindig védekezz normálisan. Sem a megszakítás nem normális védekezés, sem a menzeszkor meg egy nappal utána beleélvezős dolog....
2012. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk már a gyerkőcről... és ha most úgy alakulna hogy összejön, nem lenne baj, de igaz, hogy januártól indulna a babaprojekt!!! Szóval nem tudom.....
2012. okt. 1. 22:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kevés az esélye, hogy teherbe eshettél, mert azt írtad 28 naposak a ciklusaid.Így a peteérésed még bőven egy hét múlva lenne attól nézve, hogy együtt voltatok.7 napig meg extra durva lenne ha kibírnák benned a kiskatonák:)
2012. okt. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kiskatonák.. :D :D ez jó!!! hát jah.. nem is azért kérdeztem csak kíváncsiság, hogy valaki járt e már így??!! de hát ehhez tényleg nagy szerencse/véletlen kell!! :D :D na de majd ha beindul a projekt akkor időbe kell majd... :D
2012. okt. 2. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!