Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párom 27 éves,11 éves kora...

Párom 27 éves,11 éves kora óta dohányzik. Ha abbahagyja fél évvel a "próbálkozás" előtt, vajon mennyi az esélye, hogy valamilyen rendellenessége lesz a babának?

Figyelt kérdés
Vagy mennyi idővel előtte kellene letennie a cigarettát? Félek, hogy esetleg soha nem is lehet babánk, mert ilyen régóta dohányzik (napi 3/4 doboz cigaretta, persze nem ennyivel kezdte, és volt már rosszabb is). Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. jan. 13. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne, nem lesz semmi rendellenessége, hány kismama cigizik.

Tudtommal a cigi 1. év alatt ürül ki a szervezetből.

2013. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne gyereke azért mert dohányzik? A cigi nem olyan jellegű méreg, hogy meddőséget okozzon. Ha fél évvel előtte abbahagyja, az szerintem elég. Nem valószínű, hogy emiatt rendellenessége lesz a babának.
2013. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, csak paranoiás vagyok, köszönöm a megnyugtató válaszokat! :) Nagyon aggódtam, köszönöm, hogy megnyugtattatok! Hálás vagyok érte! :)
2013. jan. 13. 19:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy a férfi cigizik nem nagyon befolyásolja a dolgokat. Mikor bátyámék próbálkoztak, akkor épp antibiotikumot szedett, és megkérdezték, ilyenkor lehet-e próbálkozni, nem okozhat gondot. És azt mondták nekik, hogy semmi jelentősége, megtermékenyítésre csak egészségek hímivarsejtek képesek...a defektesek el sem jutnak odáig :)

Szerintem ne aggódj emiatt. Rengeteg kismama csak akkor szokik le, amikor terhes lesz...vagy még utána sem sajnos, mégis egészséges babája lesz...

2013. jan. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Párom és anyósom is cigizik van mikor reggeli kávénál én is ott vagyok mikor cigiznek a pici rendesen fejlődik a pocakomban :)
2013. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!