Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha "terméketlen" napon voltam...

Ha "terméketlen" napon voltam együtt a párommal védekezés nélkül, és a peteérésem ezt követően a 10. nap körül volt, akkor a beágyazódásos vérzés mikor jelentkezhet? Hány nap múlva?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen beágyazódásos vérzés?:)
2013. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek van ez a vérzése, sőt a nők 90% nincs!

Ha terméketlen napon voltatok együtt, akkor mi ágyazódna be?!

2013. jan. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ráadásul ennyivel előtte. nem is értem a kérdezőt, mit szeretne.
2013. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy elvileg terméketlen napon voltunk együtt, de (habár nagyon-nagyon pici) az esély megvan rá, hogy gáz legyen. Az előbb írt ki hasonló kérdést egy leányzó, aki nem tudja, hogy valóban a menstruációja jött-e meg, és nekem is ez a problémám.
2013. jan. 13. 18:52
 5/6 anonim ***** válasza:

aki ennyire aggódik, az védekezzen!! de komolyan, 10 nappal pé. előtt, úgy, hogy most ezek szerint vérzel...


amúgy, pé. után 12-14 nappal lehet ilyen vérzés kb. de ez nem vérzés, hanem maszatka a bugyin nagyjából.

2013. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Tudom, hogy hülye voltam, okultam is belőle és azzal is tisztában vagyok, hogy lehet csak túlreagálom az egészet. Nem vagyok már fiatal kis csitri, mindig védekeztem, de ez most elmaradt először és utoljára :( Még egyszer bocs mindenkitől az idióta kérdésért, csak tényleg megijedtem.
2013. jan. 13. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!