Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyire "gyakori"...

Szerintetek mennyire "gyakori", hogy valakinek rendesen megjön a menstruációja, de közben mégis terhes?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban a menstruációm végén voltam együtt a párommal, elvileg holnap kéne megjönnie, de tegnap reggelre megjött. Nem csak pecsételő vérzés. Ez alapján kizárható a terhesség? Vagy egy tesztet érdemes lenne csinálni azért?
2013. jan. 14. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárható. :) Ritka az, hogy valaki menstruáljon terhesség alatt, az hogy rendesen, az meg teljességgel, hiszen azzal leválna az egész méhnyálkahártya, és azzal a baba is. Ha így megjön, az azért minőségben és mennyiségben eltér a rendes menzesztől.
2013. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Figyi Én kb.3 hónapja terhesnek érzem Magam...pedig menstruáltam pontosan,de a tüneteim nem múltak.Most 11-én kellett volna megjönnie,de még késik...Nemtudom mi van Velem.Egyébként halottam már olyat is,hogy x hónapig még rendesen volt menzesz,de terhesség is,de hallottam olyat is,hogy akkor kevesebb mennyiségileg.
2013. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi egyszerre írtuk,csak lassabb voltam.:) 2-es
2013. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Tesztet nem csináltál? Én múlt hét pénteken csináltam egyet (habár szerintem korai volt, semmi értelme), de az negatv lett.
2013. jan. 14. 20:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Nekem is volt nega tesztem,az első "terhesnek érzem Magam" hónap környékén csináltam 2-őt is.

Az most egy ideig meggyőzött...

2013. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem volt korai a teszt, ha azt nézzük, hogy a menstrtuációd végén voltatok együtt. Ha akkor teherbe estél volna, akkor a pénteki teszt már kimutatta volna.
2013. jan. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. márc. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!