Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdára, holnapra, ki nem...

Szerdára, holnapra, ki nem várja? Tünetek vannak már?

Figyelt kérdés
Esetleg tesztelt már valaki? Nekem egyelőre semmi tünetem!De az előzőekben mindig tudtam, h szerdán megjön, mert már picit szoktam barnázni!Eddig még semmi!
2013. jan. 15. 09:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

én bizony nem várom a biokémia vizsgát...

tünetek:idegesség,depresszió...

2013. jan. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én is szerdára nem várom, semmi tünetem, úgyhogy úgy érzem most nincs sok okom reménykedni :(.
2013. jan. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
13-15 között nem várom, még semmi
2013. jan. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nekem sincs tüneteim, de nem biztos, h mindig tünettel jár!A kislányomnál nem volt semmi tünetem, csak nem jött meg! :) Persze én sem bizakodok, mert nem szeretnék csalódni!Majd írjatok, h mi van veletek!Első baba lenne nektek?
2013. jan. 15. 09:55
 5/23 anonim ***** válasza:
Én is holnapra nem várom.Nekem nagyon fáj a derekam és a mellbimbóm.A mellembe meg néha belenyilal.Napok óta nem tudok aludni.2.baba lenne.
2013. jan. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
2. vagyok, mi az elsővel próbálkozunk (első terhességem sajnos nem sikerült, akkor voltak tünetek már a nem várt idején).
2013. jan. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a tünetekre nem lehet semmit sem bizni :) nekem egy hete késik,előtte egy héttel iszonyatosan fájtak a melleim,nem tudtam aludni én sem,görcseim is voltak,ugy gondoltam meg fog jönni,tegnap reggel viszont hányingerem volt,szédültem azonnal mikor felébredtem,vettem is egy tesztet aznap,ami ma hajnalban pozitiv lett,doki szerint egy hónapos kismama vagyok :) Hozzáteszem hogy általában ezek a mensi előjelei,szóval tünetekre nem lehet alapozni :)))
2013. jan. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Gratulálok kedves utolsó! :) Boldog babavárást!
2013. jan. 15. 10:48
 9/23 A kérdező kommentje:
5. mikor gondolsz tesztelni?
2013. jan. 15. 10:49
 10/23 anonim ***** válasza:
csütörtökön ha nem jön meg.
2013. jan. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!