Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után hogy igyam a...

B.Nikol kérdése:

Vetélés után hogy igyam a cickafark teát? Vegyek palástfű teát is?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Volt egy vetélésem 8,5 hetesen teljesen magától! Egy tisztítást azért végeztek, bár magamtól is szépen kitisztultam! Mondták, hogy 4 hétig NO nemi élet (amire végül 2 hét után lehetett, mert olyan jól voltam , persze gumival a fertőzés elkerülése végett engedte a doki) és ülőfürdő! Aztán első mensi megvárása és ráállhatunk a gyerkőcre! Szedem az Elevitet 2 naponta! Most vagyok 3. hete, hogy elment! Vettem cickafark teát, hogyan igyam, hogy megjöjjön? Vegyek palástfű teát is és azt hogy kell inni? Segítenek? Tapasztalatokat várok és útmutatást! Köszönöm!
2013. jan. 15. 14:13
 1/3 gráner andrás ***** válasza:
Egyáltalán nem kell elfogadni amit leírok, először beszélje meg az orvosával, mert a be ágyadózással van problémája, amit a legegyszerűbben, E vitamin kúrával lehet megoldani, harminc tabletta, harminc nap és garantált a beágyazódás, kettő, vagy három hónap után már teljesen jó a kilátás, később, már be áll az állapot, biztos éveken keresztül az áldott állapot. Azonban azt figyelembe kell venni, hogy a test természeténél fogva, a testi, vagy genetikai betegségeket ez nem hozza helyre, ez a még fel nem készült állapotot, a méhet teszi befogadóvá, elősegíti a beágyazódást, hogy ne szakadjon le a pete a méh nyálkafaláról. A különböző teák amit itt leírt összességében, akár magzatelhajtást is idézhetnek,ha a szervezete reakciója hajlamos rá!!!!! A korfüggőséget azért figyelembe kell venni, minél fiatalabb annál stabilabb, minél idősebb, annál nehezebben reagál a méh a be ágyadózásra. Függvénye lehet a népiesen elnevezett előzetes /kaparás/ is, mert az roncsolja és meddővé is teheti a nő méhét, bár erről nem szeretnek nagyon beszélni. TENGERPICI
2013. jan. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is gondolkodtam az E-vitaminon! Akkor lehet, hogy inkább ez fogom tenni, mert a teák nem ízlenek!
2013. jan. 17. 15:02
 3/3 gráner andrás ***** válasza:
Sok sikert! Az eredmény biztosan nem fog elmaradni. Sok örömet és boldogságot, az új családtagoknak is. Tisztelettel: TENGERPICI
2013. jan. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!