Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A harmadik babával próbálkozun...

A harmadik babával próbálkozunk, és sokkal nehezeben jön össze, mint a másik kettő. Van aki, aki ebben a cipőben jár?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nyugi ne stresszelj, ő is jönni fog, csak legyetek minél többet együtt.
2009. aug. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi is a harmadik babát tervezzük már 4 éve, de hiába. :( Nekünk a második is 7 év után jött össze sajna, elég nehezen maradok terhes, állítólag a hátrahajló méhem miatt. Közben az is kiderült két szülés után, hogy PCOS vok. Igaz semmi tünetem, de mégis ez lett a szövettani eredményem, egy laparoszkópiás műtét után. :S Ne aggódj előbb, vagy utóbb össze jön nektek is. :) Ne stresszelj miatta, tudom marha nehéz nem gondolni rá, én is minden hónapban csinálnám a terhes tesztet. :) Sok sikert kívánok!
2009. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi is hasonló cipőben járunk. Az első baba véletlenül jött, a másodikat már terveztük, de ő nem akkor akart jönni, hanem jópár évvel később. A 3. sem nagyon akarja elkapkodni. Már lassan 5 éve próbálkozunk.
2009. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is az első 2 nagyon hamar összejőtt, a 3.-kal mi is sokat szenvedtünk. Egy év kellett hozzá, hogy összejöjjön. Nem szabad görcsölni rajta, mert akkor biztos nem sikerül. Nagyon elvoltam keseredve, de aztán lenyugodtam, és mikor már nem stresszeltem magam rajta, akkor sikerült.
2009. aug. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!