Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek fél év sikertelens...

Szerintetek fél év sikertelenség után érdemes dokihoz mennünk? 34 évesek leszünk februárban, első babát szeretnénk.

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Fél év után még nem nagyon foglalkoznak vele a dokik, mond azt hogy egy éve próbálkoztok-egy kis kegyes hazugság belefér.
2013. jan. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
úgy tudom, h egy-másfél év után szoktak vele foglalkozni. szerintem még egy fél évet próbálkozhattok előtte
2013. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várjatok, a korotok indokol egy kivizsgálást, nem kell rögtön inszeminációra és lombikra rohanni! Érdemes először leendő apukának spermavizsgálatra mennie, te pedig egy hormonsorozatra, ezek az elsők, majd kérhetsz egy átjárhatósági vizsgálatot. Ezek az eredmények mutatni fogják hogy merre tovább. Mi majdnem 6 évet vártunk mire elmentünk vizsgálatra, már bánom hogy nem tettük előbb. Felesleges köröket futottunk, végül ezeket a vizsgálatokat magánúton végeztettük el, legalább haladt a dolog.
2013. jan. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Szia. Először tegyél fel magadnak pár kérdést és válaszolj rá őszintén: rendszeres e a mensi, be tudjátok e lőni az ovu időpontját (ugye minden hónapban kb. 24 óráig megtermékenyíthető a petesejt, de mivel a spermiumok "állóképesek" így kb 3 nap, amíg sikeres lehet), szóval el tudjátok e kapni ezt a 3-4 napot minden hónapban. Ezen sok múlhat. Van e valami "egészségromboló" tevékenység, sok cigi, alkohol, gyógyszerek....szedsz e elegendő vitamint, egészségesen éltek e?Hidd el ezek fontos dolgok babavárás előtt!!És múlhat rajtuk a siker!Azt olvastam, hogy néha egyszerű életmódváltással sikerülhet!Ha minden rendben van, akkor szerintem is menjetek orvoshoz!Ui: nem vagytok még "öregek" első babához!
2013. jan. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34 évesen már fél év próba után is foglalkozik veletek a doki. Ne vesztegesd az időt, mert az inszem sem sikerül mindig elsőre....
2013. jan. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!